NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Mecz z okazji „Dni Włocławka” – WKS Włocłavia – AZS WSHE

W sobotnie południe na stadionie klubowym WKS Włocłavia, w ramach obchodów „Dni Włocławka” odbyło się towarzyskie spotkanie, w którym spotkały się zespoły IV ligowych gospodarzy i reprezentacja AZS Wyższej Szkoły Humanistyczno Ekonomicznej we Włocławku.

Mecz zaczął się pomyślnie dla akademików. Już w 6′ Ibrahim Tangijogra skapitulował po strzale zawodnika Cuiavii Inowrocław Bartosza Gralewskiego. W 17′ ładnym strzałem głową popisał się Piotr Szczęsny, który pokonał własnego bramkarza, i goście prowadzili 2-0. W 25′ i 28′, w rolach głównych wystąpił Adrian Kunicki, który dwukrotnie faulował w polu karnym. Pierwszy rzut karny wykonywał Jakub Feter. Lepszy okazał się Kunicki, natomiast przy drugim był już bezradny, i miejscowi strzelili
kontaktową bramkę. W 34′ Adam Matusiak wyrównał wynik spotkania. W drugiej połowie obydwa zespoły również stworzyły sobie sytuacje bramkowe. Bramki ponownie strzelali Matusiak, i Szczęsny pokonując podobnym strzałem jak w pierwszej połowie tym razem bramkarza rywali, a decydujące trafienie zaliczył Bartosz Śmigiel. Rozmiary porażki zmniejszył w końcówce Rafał Bobrowski.

Włocłavia Włocławek – WSHE Włocławek 5-3 (2-2)
Emilie Thiakane 28′(karny), Adam Matusiak 34′,62′, Piotr Szczęsny 48′, Bartosz Śmigiel 73′ – Bartosz Gralewski 6′, Piotr Szczęsny 17′(samobójcza), Rafał Bobrowski 81′,

Włocłavia: Tangijogra – Szczęsny, Gralak, B.Feter, Rogalski – Thiakane, J.Feter, Malczak, Piotrowski – Cichowlas, Matusiak, na zmiany wchodzili: Korpalski, Kasiński, Ziółkowski, Śmigiel. Trener Wiesław Borończyk.

AZS WSHE: Kunicki – Kowalski, Suchomski, Skowroński, Jakóbczak – Bobrowski, Pałczyński, Goc, Gralewski – Garczewski, Pawlicki, na zmiany wchodzili, Pukłacki, Rutkowski, Skóra, Wojciechowski. Trener Marek Wódecki.