Maciej Bartczak – Rembertów 2010

Maciej Bartczak – judoka UKS „Papieżka” Włocławek najlepszym zawodnikiem turnieju.

Podczas XV Ogólnopolskiego Turnieju Judo z okazji święta „Dnia Niepodległości” – Rembertów 2010, który odbył się 11 listopada w Warszawie zawodnicy MKS „Olimpijczyk” i UKS „Papieżka” Włocławek zdobyli łącznie 8 medali (5zł. , 2 sr. i 1 br.) W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 29 klubów z całej Polski. Podopieczni Anety Szczepańskiej i Romana Stawisińskiego prezentowali wysoki poziom techniczny w poszczególnych kategoriach wagowych.

1 miejsca zajęli :
Karolina Wróbel (30kg.) – „Olimpijczyk”
Angelika Szymańska (40kg.) – „Olimpijczyk”
Maciej Bartczak (33kg.) – „Papieżka”
Kacper Wróbel (36kg.) – „Olimpijczyk”
Dawid Wróbel (46kg.) – „Olimpijczyk”

2 miejsca zajęli :
Wiktoria Tomczak (40kg.) – „Olimpijczyk”
Adrian Urbański (33kg.) – „Papieżka”
3 miejsce przypadło
Radosławowi Wiśniewskiemu (55kg.) – „Papieżka”

5 miejsca zajęli :
Kinga Wędołowska (40kg.) – „Papieżka”
Dominika Mrozowicz (53kg.) – „Papieżka”
Jędrzej Śmigielski (39kg.) – „Olimpijczyk”
Patryk Kostuniak (50kg.) – „Papieżka”

7 miejsce zajął :
Tomasz Skrzek (55kg.) – „Olimpijczyk”

Ponadto Maciej Bartczak –„Papieżka”, wygrywając 5 walk przed czasem został uznany „Najlepszym Zawodnikiem Turnieju” .

W klasyfikacji drużynowej 3 miejsce zajął MKS „Olimpijczyk” Włocławek z dorobkiem 5 medali (4zł. i 1 sr.)