Lutowy Turniej Szachowy Elektryka

W sobotę 3 lutego br odbył się w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, Lutowy Turniej Szachowy 2018. Każda uczennica i uczeń mieli na rozegranie partii 15 min.

W zawodach rozegranych systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund niespodziewanie zwyciężył Łukasz Gmys z Gimnazjum nr 8, który uzyskał 7 pkt. i zdobył puchar.

II miejsce uzyskał Adam Wysocki z Zespołu Szkół Elektrycznych mający 5,5 pkt., a trzecia była faworytka zawodów Oliwia Więckowska z Zespołu Szkół Katolickich, która gra w V ligowej Drużynie „Włocławskiego klubu Szachowego-1938”. Najmłodszym uczestnikiem był Kazik Parcheta ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza. Najlepszym zawodnikiem w kat. Szkół Podstawowych został Wojtek Kamiński z SP 20.

Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe, których fundatorami był Dyrektor ZSEL. oraz firma RENEX, a każdy uczestnik otrzymał upominek.