NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Led Zeppelin w listopadzie w Multikinie

7 listopada br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć zarejestrowany 10 grudnia 2007 roku koncert grupy Led Zeppelin, na który pięć lat temu bilety próbowało nabyć ponad dziewięć milionów ludzi. To wyjątkowe show odbyło się w londyńskiej O2 Arena i było poświęcone fundacji edukacyjnej Ahmeta Ertegüna, założyciela Atlantic Records.

W 2010 roku, Jason Bonham nieoficjalnie opowiadał o tym, że istnieją materiały filmowe z koncertu Led Zeppelin w londyńskiej O2 Arena, które widział już Rober Plant. Przyznał, że chciałby aby ujrzały one światło dzienne i tak też się stanie. Już 7 listopada br. w kinach sieci Multikino, na wielkim ekranie będzie można zobaczyć koncert Led Zeppelin Live from London.
Sam Robert Plant bardzo dobrze wspomina tamten występ, twierdząc, że to najlepszy koncert Led Zeppelin od 1975 roku, rozwiewając jednak nadzieję na powtórkę. „Wszystko odchodzi i przemija, dotyczy to każdego związku” – powiedział wokalista. „Wiem, że są zespoły, które grają co wieczór dla 20 tysięcy fanów, choć od 10 lat nie wydały płyty. Ale to nie jest żadne osiągnięcie. Osiągnięciem jest robić to, na co ma się ochotę. To bardzo samolubne, ale ogon nie może machać psem”.
Już dziś w kasach kin oraz przez stronę www.multikino.pl można nabyć bilety w cenie 20 złotych. Wraz z voucherami z Fan Page’a Multikino Polska kosztują 15 zł. Ponadto w ramach akcji „Środy z Orange” klienci Orange mają możliwość zakupu na to wydarzenie dwóch biletów w cenie jednego. Wysyłając SMS-a o treści FILM pod numer 241, telefonując pod numer *200 lub logując się na stronie www.orange.pl w celu otrzymania kodu uprawniającego do odebrania biletów na środowy pokaz koncertu Led Zeppelin.

Kina sieci Multikino, w których będzie można zobaczyć koncert Led Zeppelin 7 listopada: Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Rybnik, Włocławek, Poznań 51, Zabrze, Kraków, Warszawa Wola, Gdynia, Silver Screen Łódź, Poznań Malta, Radom, Rzeszów, Słupsk, Kielce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/music/led-zeppelin-live-from-london/

Multikino Włocławek