NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Krople do oczu dla Prezydenta Włocławaka

Młodzieżówka Ruchu Poparcia Palikota zorganizowała 8 marca przed Urzędem Miasta konferencje prasową na której przedstawiła treść oświadczenia oraz poinformowała o zamiarze przekazania w raz z oświadczeniem kropli do oczu Panu Prezydentowi Andrzejowi Pałuckiemu.

Stwierdzili iż czują się zobowiązani do zadania pytania Panu Prezydentowi Andrzejowi Płuckiemu dotyczącego rzekomego zamiaru likwidacji sądu okręgowego we Włocławku.

Treść oświadczenia:
Wykonując inicjatywę społeczeństwa, występujemy z pytaniem do pana prezydenta Andrzeja Pałuckiego aby dokładnie wytłumaczył społeczeństwu skąd posiada informacje i na jakiej podstawie twierdzi ze sąd okręgowy we Włocławku zostanie zlikwidowany.
Jeżeli Pan prezydent posiada taki przepis niech poinformuje o tym społeczeństwo a jeżeli jest to jakiś przeciek z Ministerstwa Sprawiedliwości to dlaczego nie są o tym poinformowane odpowiednie organy.

Upominek dla pana prezydenta:
ruch-mlodych-palikota-prezent-dla-prezydenta-08-03-2012

W Urzędzie Miasta młodzi poinformowani zostali iż do prezydenta trzeba się najpierw umówić a oświadczenia, petycje itp należy składać w odpowiednim „okienku” na parterze co też młodzi uczynili.