Opublikowano: pt, Cze 29th, 2018

Kreatywne Wakacje

KREATYWNE WAKACJE 4. Propozycja letniego wypoczynku dla dzieci. Trwają zapisy!

Fundacja na Rzecz Rozwoju  Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza w lipcu najmłodszych Włocławian na czwartą edycję Kreatywnych Wakacji. W programie przedsięwzięcia znajdą się m.in. gry planszowe, warsztaty edukacyjne, ćwiczenia sportowe, zajęcia popularyzujące zdrowy styl życia w ramach warsztatów Mały Doktorek na wakacjach, wycieczka do Aeroklubu Włocławskiego i do Nadleśnictwa Włocławek zakończona ogniskiem.

Aby umożliwić uczestnictwo jak największej liczbie dzieci, utworzone będą 3 grupy wiekowe – 1 grupa dzieci  w wieku klas I-II szkoły podstawowej, 1 grupa dzieci w wieku klasy III-IV szkoły podstawowej, 1 grupa dzieci w wieku klasy V-VI szkoły podstawowej. Każda grupa liczy do 15 osób. Każda z ww. grup uczestniczy w tygodniowych Kreatywnych Wakacjach i ma ten sam program ułożony od poniedziałku do piątku, w tych samych blokach tematycznych.

Zajęcia mają charakter interdyscyplinarny, rozwijający wiele umiejętności młodego człowieka. Przeciwdziałają nudzie i destrukcyjnemu spędzaniu czasu wolnego tylko przed ekranem komputera lub telewizora.

Projekt Kreatywne Wakacje współfinansowane jest przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Zajęcia przeprowadzone zostaną w od 9 do 27 lipca 2018 roku. Udział w Kreatywnych Wakacjach jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 5 lipca 2018 roku lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

Informacje o programie Kreatywnych Wakacji 4 i zapisy:

www.fundacjavladislawia.pl  tel. 660 457 526, fundacja@ksw.wloclawek.pl

KSW we Włocławku

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Informacje

4. FAI Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2018 przeszły do historii!

18 września 2018, Możliwość komentowania 4. FAI Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2018 przeszły do historii! została wyłączona

22 września mecz „Wilczyc” Włocławskiej Akademii Piłkarskiej z drużyną Ostrowia 1909 Ostrów Wlkp

18 września 2018, Możliwość komentowania 22 września mecz „Wilczyc” Włocławskiej Akademii Piłkarskiej z drużyną Ostrowia 1909 Ostrów Wlkp została wyłączona

Szkoła w Chmurze Microsoft

18 września 2018, Możliwość komentowania Szkoła w Chmurze Microsoft została wyłączona

w CK “Browar B.”

18 września 2018, Możliwość komentowania w CK “Browar B.” została wyłączona

Turniej Tenisa z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dla młodzieży pnadgimnazjalnej

18 września 2018, Możliwość komentowania Turniej Tenisa z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dla młodzieży pnadgimnazjalnej została wyłączona

ZUS ostrzega: Uwaga, oszuści

16 września 2018, Możliwość komentowania ZUS ostrzega: Uwaga, oszuści została wyłączona

Archiwa