Informacje, Policja 17 grudnia 2013

Kraksa z powodu łosia

Redakcja: Kujawianin

Wszystko wskazuje na to, że łoś stał się powodem wypadku, który wydarzył się wczoraj (16.12). Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

wypadek-jedwabna-16-12-2013-0004

Wczoraj (16.12) o godz.16 w m.Jedwabna doszło do wypadku drogowego. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierująca audi, 28-letnia kobieta chcąc uniknąć uderzenia w łosia, który nagle wbiegł na jezdnię, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z jadącym volkswagenem passatem. Kierująca audi z obrażeniami stopy trafiła do szpitala.

wypadek-jedwabna-16-12-2013-0001

wypadek-jedwabna-16-12-2013-0002

wypadek-jedwabna-16-12-2013-0003

KMP Włocławek

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym