Twitter

Polecamy.

  • „Wehikuł czasu” nad jeziorem Smętowo w Brześciu Kujawskim. 18 września 2021 at 11:00 – 18:00 18 września br. „Wehikuł czasu” zabierze nas w bardzo odległe czasy, 6500 lat wstecz, do neolitycznej osady pierwszych rolników, nad jezioro Smętowo w Brześciu Kujawskim.
  • Koncert poetycki 16 października 2021 at 19:00 – 20:00 Muzeum Diecezjalne, Plac Mikołaja Kopernika 3, 87-800 Włocławek, Polska Muzeum Diecezjalne we Włocławku zaprasza na kolejne koncerty organizowane w ramach cyklu „Muzyczne spotkania z ANWILEM”.

NaszWłocławek.pl

17 września 2021

NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Kradzież włazów do studzienek kanalizacyjnych

W dniu wczorajszym około godz. 13:15 do Dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęła anonimowa telefoniczna informacja o dwóch mężczyznach, którzy na ulicy Brzeskiej, przewożą na dwukołowym wózku włazy do studzienek kanalizacyjnych, które mogą pochodzić z kradzieży. Wysłany na miejsce Patrol Interwencyjny nikogo, podobnego do opisu we wskazanym rejonie nie zastał.

Strażnicy swoje działania przenieśli w pobliże najbliższych punktów skupu złomu. Przypuszczenia strażników sprawdziły się. Opisywanych mężczyzn, zlokalizowali na terenie jednego z punktów skupu złomu. Strażnicy ujawnili również, jak się później okazało, skradzione metalowe elementy infrastruktury wodociągowej.

Metalowe elementy zostały skradzione przez w/w mężczyzn z terenu miejskiej nieruchomości przy ulicy Brzeskiej 1/3. Zarządca budynku określił łączne straty na około 2000 tysiące złotych. Ujętych sprawców w wieku 24 i 38 lat strażnicy przekazali Policji do dalszych czynności służbowych.

SM we Włocławku