CK Browar B, Informacje, Zapowiedzi 8 listopada 2013

Kolejny, 22 Finał WOŚP przed nami!

Redakcja: Kujawianin

sztab-wosp--baner-2013

Na ratunek – to hasło przyszłorocznego finału WOŚP. 12 stycznia 2014 roku będziemy zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Tradycyjnie także w naszym mieście zarejestrowany został włocławski sztab WOŚP, który mieści się w Centrum Kultury Browar B. przy ul. Toruńskiej 87.

Ruszyła już elektroniczna rejestracja wolontariuszy. Każdy kto chciałby zostać wolontariuszem WOŚP może to zrobić samodzielnie. Na stronie www.wosp.wloclawek.pl. wystarczy wpisać swoje dane i dołączyć zdjęcie. Jak co roku liczymy na wsparcie sponsorów i darczyńców. Jeżeli chcecie pomóc, macie ciekawe pomysły zapraszamy do współpracy!

Centrum Kultury „Browar B.”

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym