NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Kino Na Obcasach – wyjątkowe spotkania wyłącznie dla Pań

Zapraszamy wszystkie Panie 8 maja we wtorek do Kina na Obcasach na film „Nad Życie”

Opis filmu:
Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce – piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma?

Olga Bołądź, Michał Żebrowski, Danuta Stenka i Hanna Konarowska w najpiękniejszym polskim filmie o miłości.
Start: godz. 20.00.

Bilety:
Multikino Złote Tarasy – 23 zł
Multikino Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Ursynów, Silver Screen Łódź – 21 zł
Multikino Kraków, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki – 20 zł
Multikino Koszalin, Szczecin – 19 zł
Multikino Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia – 18 zł
Multikino Zabrze, Radom – 17 zł
Multikino Elbląg, Rybnik, Włocławek, Rzeszów – 16 zł

Bilety do nabycia w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl


O projekcie:
Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Plan wieczoru podczas najbliższego Kina Na Obcasach na http://multikino.pl/pl/extra/kobiety/

UWAGA!!!
Mamy dla Was 4 pojedyncze zaproszenia!

Pierwsze cztery osoby które napiszą na adres: redakcja@naszwloclawek.pl otrzymają zaproszenia na Kino Na Obcasach – wyjątkowe spotkania wyłącznie dla Pań.
W temacie maila prosimy wpisać: Kino Na Obcasach, a w treści prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska.
Na maile czekamy do 1 maja 2012.

O przyznaniu zaproszenia lub nie przyznaniu wszyscy zostaną poinformowani drogą mailową.

Jedną z atrakcji będzie pokaz mody w wykonaniu firmy MAKALU.
MAKALU to autorska marka modowa, prezentująca piękno kobiece w oparciu o kreatywne, eleganckie i wysublimowane wzornictwo.

Firma o 16 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży damskiej. Obecnie MAKALU posiada ponad 40 placówek handlowych w Polsce, a siedziby firmy znajduje się w Łodzi.

Kolekcje są propozycją skierowaną do Kobiet aktywnych, podążających za trendami światowych domów mody, chcących wyróżniać się poprzez wysublimowaną elegancję i niepowtarzalność stylu.

To marka dla Kobiet ceniących połączenie elegancji z ponadczasową klasyką, dla Kobiet, które starannie selekcjonują ubiór i nieskazitelnie chcą się prezentować.

Kolekcje złożone są z krótkich serii w rozmiarze 34-46, stanowiących pojedynczy element stroju lub odnajdujący swe nowe wyrażenie w dowolnym zestawieniu. Tworzone z najwyższą starannością, ze szlachetnych tkanin są pracą doświadczonych projektantów. Uzupełnieniem kolekcji są wyrafinowane dodatki: torebki, obuwie i biżuteria

Pełna kolekcję MAKALU we Włocławku mogą Państwo obejrzeć w Salonie Firmowym przy Plac Wolności 3/4

Multikino