Informacje, Sport 31 marca 2026

Rusza akcja „Nakręć kilometry przyjaźnie dla autyzmu”.

Redakcja: Kujawianin
Uczestnicy biegu w parku podczas sportowej akcji charytatywnej - zdjęcie ilustracyjne

Wirtualna i stacjonarna aktywność fizyczna

Zespół Szkół nr 3 ogłosił termin kolejnej edycji inicjatywy „Nakręć kilometry razem z nami – przyjaźnie dla autyzmu”. Wydarzenie zaplanowano na ostatni weekend kwietnia. Obejmie ono zarówno rywalizację zdalną o zasięgu globalnym, jak i biegi stacjonarne na terenie miasta.

W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku uczestnicy z dowolnego miejsca mogą włączyć się do akcji poprzez rejestrację aktywności fizycznej. Wymagane jest udokumentowanie pokonanego dystansu za pomocą zrzutu ekranu z wybranej aplikacji sportowej. Następnie plik należy umieścić w sekcji komentarzy pod dedykowanym wpisem na oficjalnym profilu społecznościowym placówki na Facebooku.

Rywalizacja w Parku na Słodowie

Oprócz modułu wirtualnego, organizatorzy przewidzieli zmagania na miejscu. Główny blok sportowy odbędzie się 25 kwietnia w Parku na Słodowie. Rozpoczęto już przyjmowanie zgłoszeń do dwóch głównych konkurencji terenowych: „Dzieciaki na Start” oraz „Trójka dla Trójki”. Szczegółowy regulamin wydarzenia oraz formularze rejestracyjne udostępniono na witrynie internetowej zs3wek.pl.

Szczegółowe informacje i zapisy

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym