NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Jesienny kalendarz połączeń PolskiBus.com

jesien-polskibus-2016

  • W środę, 27 lipca PolskiBus.com otwiera nowy, jesienny kalendarz połączeń
  • Uruchomienie kalendarza umożliwia zakup biletów na podróże realizowane pomiędzy 1 października, a 14 listopada 2016 roku
  • Pasażerowie mają do wyboru jesienne wyjazdy do aż 87 lokalizacji w Polsce i za granicą
  • Ceny biletów jak zawsze rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

Pomimo tego, że cały czas możemy cieszyć się piękną, letnią pogodą nadchodzi moment, aby pomyśleć o tym jak poprawić sobie humor, gdy nadejdą jesienne dni. Już dziś został uruchomiony nowy kalendarz połączeń obejmujący podróże realizowane w okresie od 1.10 do 14.11.2016 roku. Warto zauważyć, że przypada on na okres wzmożonych aktywności, takich jak wyjazdy na Wszystkich Świętych czy przedłużony weekend w okolicach 11 listopada. Jest to idealny moment by zaplanować jesienne podróże i zdobyć bilety w najniższych cenach już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!

Nowy kalendarz połączeń umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również naszych partnerów: FlixBus, Arriva, Żak Express oraz Garden Service. Ceny biletów na wszystkie kursy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Otwarcie kalendarza to fantastyczna okazja, aby zaplanować spontaniczny lub długo planowany wyjazd, odwiedzić rodzinę lub korzystać z uroków jesieni w jednym z wielu pięknych, polskich i zagranicznych miast dostępnych w ofercie przewoźnika!

 „Zaledwie kilka dni temu otworzyliśmy nowe połączenie do Pragi z promocyjnymi biletami za złotówkę, a już dziś postanowiliśmy sprawić naszym Pasażerom kolejną niespodziankę! Dla wszystkich tych, którzy myślą o jesiennych podróżach na przedłużony weekend i dla tych, którzy planują z okazji Wszystkich Świętych odwiedzić rodzinę, uruchomiliśmy właśnie nowy kalendarz połączeń! Marzy Ci się zagraniczny wyjazd, zawsze chciałeś pojechać do Pragi, Berlina czy Budapesztu? Z nami to możliwe, w dodatku już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie PolskiBus.com mają do dyspozycji najwyższej klasy komfortowe autokary, wyposażone w odchylane skórzane siedzenia, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne, toaletę, a także udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Bilety na wszystkie połączenia już teraz można rezerwować na stronie www.polskibus.com.

PolskiBus.com