IV edycja rozgrywek rozpoczęta.

Rozpoczęła się IV edycja Mistrzostw Włocławka Nauczycieli w minisiatkówce czteroosobowej, zorganizowanych przez NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.
Występujące w zawodach zespoły rozegrają spotkania systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż.

minisiatkowka

Wmeczu inauguracyjnym  rozgrywek  ZSP Nasiegniewo pokonało Chemika 3:0 ( 9,22,11). Pierwszy set spotkania nie przyniósł spodziewanych emocji. Drużyna przyjezdna nie dała żadnych szans włocławianom, którzy w drugiej partii toczyli wyrównaną, lecz przegraną w końcówce, walkę z przeciwnikami. W trzeciej odsłonie zawodnicy z Nasiegniewa tak jak w inauguracyjnej partii dominowali również na boisku.

W drugim spotkaniu ZST przegrał ze SP 23 0:3 ( -19,-14,-13). Tylko do połowy pierwszego seta gospodarze utrzymywali wynik remisowy. Później bardziej doświadczony zespół pedagogów z podstawówki panował niepodzielnie na boisku, uzyskując zdecydowaną przewagę w dwóch pozostałych partiach.