NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Impreza CATWALK w lucky star/wzorcownia

Włocławskie ciemności znów rozproszy beat, a Ty otworzysz oczy… Po ścianach blask z kolorem mknie łamany cieniem postaci…

Panie i panowie, do miasta ponownie zawita cyrk, a razem z nim – same osobliwości! Mistrzowie djskich ceremonii, akrobaci danceflooru i dźwięki skaczące przez płonące obręcze. Przed Wami Cat_wa1k!!

Centrum Rozrywki „Lucky Star” Wzorcownia po raz pierwszy zaserwuje wyjątkowe show wraz z ekipą włocławskich kocurów. Ponownie w niesamowitych cyrkowych dekoracjach powitają Was dźwięki serwowane przez legendę OTAKE – Piotr Bejnar Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się matematycznym rozkładem utworów muzycznych. Jako live performer experymetuje z różnorodnymi nowatorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych brzmień. Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce – wychwytując ” brzmieniowe perełki” z rożnych stylów elektroniki . Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,niekoniecznie tanecznych. Jest również organizatorem cyklu impre o nazwie „Black Roses”. Występy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyć się może graniem z laptopa..w tym przypadku wygląda to zupełnie inaczej…To żywa improwizacja do której udziału Piotr zaprasza publiczność, która w efekcie na żywo generuje dźwięki razem z nim. Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec zagrał trzymając go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzyknęli go mianem dj’a „Modern Talking” oraz „Unstopable Korg Rider” czy „Czarodziej z krainy KORG”. Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizował swój setup i zaczął grac live’y trzymając sampler w rekach jednocześnie tańcząc z ludźmi na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem – „taneczna elektronika”. Miłośnik Jazz’u i Snooker’a.

MUNO: www.muno.pl/piotrbejnar WWW: www.myspace.com/piotrbejnar

Włocławską ekipę cyrkową reprezentować będą 3Koty. Żongler topowymi utworami, tresujący beaty, balansujący z produkcjami nad parkietem z gracją linoskoczka Tomash Lepiej-/ cAt_wA1k / – Włocławek Techno Milicja Na początku 2004 roku zaczął wspólnie ze znajomymi organizować i promować niekomercyjne gatunki muzyki tanecznej na terenie swojego miasta i okolic. Jego sety można było usłyszeć m.in. Na imprezach tech-housowych/techno „Freak on”, które z klubowych edycji zmieniły formę na plenerową i odbywały się jako festiwale. Miał okazję grać i współpracować z wieloma artystami w kraju; W 2009 roku przeprowadził się do Toronto w Kanadzie,gdzie próbował swych sił w klubach. Nawiązał tam współpracę z wieloma DJ’ami i artystami; W 2013r. po powrocie do kraju promuje dalej niekomercyjne brzmienia na imprezach głównie w Klubie Środowisk Twórczych Czarny Spichrz gdzie współorganizował: „Putyniamy”, „ToastedBeats”, „Techmachines”, „Łaika”, „Na niby”; W 2014 r. startuje jego autorski jego autorski projekt cAt_wA1k, który odbywa się cyklicznie zrzeszając muzyków z różnych gatunków ukazując występy zróżnicowane o instrumenty akustyczne i analogowe urządzenia audio.

Rafał Breevka Sadowski / cAt_wA1k / – Włocławek Techno Milicja Urodzony we Włocławku w 1987 roku. Poczatki jego przygody z techno znajdują się gdzieś wokół 2002-go roku Jeff Mills – The Extermist – to był pierwszy z „tych utworów” po których w głośnikach zaczęły pojawiać się sety takich artystów jak:Carl Cox, Ben SimS, Surgeon czy Regis. Dużą rolę w kształtowaniu muzycznym odegrały również takie gatunki jak Tribal , Progressive. Stale absorbując muzykę zaczął próby w samodzielnym jej tworzeniu oraz miksowaniu. Zainteresowanie różnymi odmianami techno zaczęły owocować we własne pętle i budowane cierpliwie utwory oraz okazjonalne imprezy na których uczył się sztuki dj’skiej. Wyjazd do Poznania był okazją do poszerzenia horyzontów oraz głębszych łyków doświadczenia. Występował na mniejszych imprezach grając głównie dla znajomych owocem czego były późniejsze występy na KontenerART.Został wtajemniczony przez Tomasza Lepiej w projekt cat_wa1k. Grywał z artystami z całej Polski wciąż zdobywając przy tym cenne doświadczenie.Jego sety to mieszanka energicznego , mrocznego i psychodelicznego techno z elementami Tribalu. Wyselekcjonowane utwory to solidny fundament niskich rejestrów w naturalnych rytmach wprowadzające nową barwę w zapomniane już nieco tradycje pewnej epoki techno.

Krismaschine Kris Kowalski // cAt_wA1k / – Włocławek Techno Milicja Od urodzenia ma tętno 133 bpm dj/producent wcielony w catwa1k by ukazywać ukryty w jego kociej duszy,nie odkryty naukowo napis techno.

Specjalnie przygotowana na ten wieczór atmosfera sprawi, że oddacie się pełni kolorów i blasku, pozostaniecie pod wrażeniem przerysowanych postaci. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się przybyć w oryginalnych stylizacjach. Nadzwyczajny korowód dziwolągów przetoczy się po parkiecie tuż za stąpającymi ciężko niczym cyrkowe słonie basami. Nikt, kto miał okazję gościć na słynnym CATWA1K , do białego rana korzystał z muzycznych uciech nie będzie miał wątpliwości, że i tym razem porwie go kocie szaleństwo !

WSTĘP na te cyrkowe wydarzenie to jedyne 15pln!!!
20 czerwca SOBOTA LUCKY STAR WZORCOWNIA

catwalk-plakat

Materiał nadesłany