NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

II Konfrontacje Hip Hop & Matrowy

Z przyczyn organizacyjnych II Konfrontacje Hip-Hop Włocławskiego Centrum Kultury odbędą się 27 kwietnia br. o godz. 18:00. Zwycięzców konfrontacji wyłoni publiczność uczestnicząca w imprezie, głosując na odpowiednio przygotowanych do tego kartach. Ilość oddanych głosów na wybrany zespół stanowić będzie kryterium przydzielenia nagród. Swoją nagrodę przyzna także jury konfrontacji.


Po konkursie zapraszamy na koncert, podczas którego na scenie wystąpi Metrowy & DJ Juvson. Metrowy na scenie hip-hop istnieje od 8 lat. Przez ten okres powstało sporo materiału nagranego wspólnie z Grubsonem. Potem dołączyli do nich Bu i Jot – tak powstał „Parchastyczny mikstejp” 3ODY Kru. W 2010 roku zaopiekował się marką muzyczną Protest Song. Od roku Protest Song działa jako Agencja Koncertowo – Wydawnicza, którą prowadzi właśnie Metrowy.


Podczas tych dwóch lat powstała debiutancka płyta Metrowego „DEDORS Dziennik z podróży w miejscu”, a także mikstejp propaganjowy „HARWEST 2011/2012”. 19go października ukazało się kolejne wydawnictwo Protest Song – album „KOSMOS”, który wspólnie nagrali Metrowy, HK Rufijok, Bu oraz Skorup.

konfrontacje-hip-hop-2013

Źródło: WCK