Opublikowano: czw, Paź 15th, 2015

Historyczne zwycięstwo WTS na wyjeździe.

Długo nie trzeba było czekać na pierwsze zwycięstwo WTS w meczu wyjazdowym. Debiutująca w rozgrywkach II ligowych drużyna włocławska, już w drugim swoim wyjazdowym meczu pokonała w Stargardzie Gdańskim miejscowy zespół UKS Libero MOS 3:0 ( 25, 22,19).

Pierwszy set nie zapowiadał zwycięstwa przyjezdnym, ponieważ od początku spotkania dominowały gospodynie. Gdy włocławianki doprowadziły do remisu 19:19, wydawało się że pójdą za ciosem i za chwilę zakończą tę partię wygraną. Chwila odprężenia w ich szeregach spowodowała że na tablicy pojawił się wynik 24:20 dla gospodyń. Jednak po kilku obronionych piłkach setowych, włocławianki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę. Druga odsłona przebiegała pod dyktando podopiecznych Marka Zacharka, które w końcówce utrzymały kilkupunktową przewagę. W trzecim secie załamane przebiegiem wydarzeń na boisku miejscowe siatkarki nie podjęły już walki z przeciwniczkami.

Po tym zwycięstwie zespół włocławski awansował na III miejsce w tabeli II ligi. Drużyna WTS wystąpiła w składzie: Wyczałkowska, Malinowska, Jędrzejewska, Kiełpińska, Irzemska, Browarczyk, Abdulzade, Majewska, Gogol, Balcerak i Depka-Skrzypińska.

Film Włocławianina w TVP Historia

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Film Włocławianina w TVP Historia została wyłączona

XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019 została wyłączona