NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

„Gershwin na cztery ręce” – Wyjątkowy koncert z okazji obchodów stulecia LMK

Gershwin na cztery ręce – tak zatytułowana jest ta niepowtarzalna impreza muzyczna, która odbędzie się w piątek, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku.

Przed Państwem zaprezentują się muzycy – wybitnie uzdolnieni absolwenci LMK, którzy w formie prezentu-niespodzianki dla zaszczytnej jubilatki zapraszają na niezapomnianą podróż w krainę wrażeń i emocji. Usłyszą Państwo gwiazdy estrady, jak Aneta Figiel – znana m.in. z programu „Jaka to melodia?”, Anna Sokołowska-Alabrudzińska – piosenkarka i aktorka musicalowa, Tomasz i Maciej Stroynowscy – pianiści, kompozytorzy, aranżerzy, koncertujący w Polsce i wielu innych krajach Europy. Obcować będą Państwo z muzyką George’a Gershwina graną w duecie oraz wyjątkowymi, popisowymi numerami wokalnymi z różnych epok z akompaniamentem fortepianu.

Bilety w cenie 20 PLN do nabycia w kasie Teatru Impresaryjnego. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację obchodów stulecia Liceum Marii Konopnickiej.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie oraz prosimy o udostępnianie informacji na temat koncertu mieszkańcom Włocławka i okolic.
W załączniku materiały graficzne dotyczące koncertu. Poniżej link do wydarzenia na Facebooku, gdzie m.in. można przeczytać biogramy artystów.

https://www.facebook.com/events/586136525071443/

LMK we Włocławku