NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Galeria Fotografii „Migawka” zaprasza na wernisaż pt. „NieObiektywnie III”

Galeria Fotografii „Migawka” w Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza 16 lutego 2018 r. o godz. 18.00 na wernisaż zbiorowej wystawy fotograficznej członków grupy FotoObiektywni pt. „NieObiektywnie III”. Do grupy FotoObiektywni działającej od trzech lat przy CK „Browar B.” należą sympatycy i pasjonaci fotografii, którzy spotykają się w pierwsze czwartki każdego miesiąca.

Oprócz cyklicznych spotkań członkowie grupy organizują i uczestniczą w plenerach i warsztatach. Jest to już trzecia ekspozycja FotoObiektywnych, na którą składać się będzie kilkadziesiąt najlepszych prac. Opiekun grupy i koordynator wystaw Jarosław Czerwiński mówi – „Czy świat widziany przez obiektyw aparatu jest obiektywny? Z pewnością nie. Widzimy bowiem mały fragment zarejestrowany za pomocą światłoczułego materiału, to co zostanie nam pokazane na zdjęciu zależy jedynie od tego, jak postrzega otoczenie fotograf.” Członkowie grupy co miesiąc zmagają się z innym tematem, każdy pokazuje go w inny sposób i na swój sposób obiektywnie i prawdziwie.
Wstęp na wernisaż jest wolny.

Wystawa czynna będzie do 6 kwietnia 2018 r.
Informacje o grupie znaleźć można na: http://ckbrowarb.pl/sekcje/atelier-fotograficzne/ i www.facebook.com/fotoobiektywniwloclawek/

Centrum Kultury „Browar B.”