NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Filmowe Walentynki z Axe

Multikino zaprasza na Filmowe Walentynki z Axe. Już 10 lutego we wszystkich kinach sieci Multikino zaprezentujemy najlepsze filmy o miłości i uwodzeniu: Kocha, lubi, szanuje, Heartbreaker. Licencja na uwodzenie oraz premierowy hit: Big Love. Start maratonu: 22:00.


Uwaga: Kup produkt Axe, zachowaj paragon i zgarnij bilet za dychę.

Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
reż. Pascal Chaumeil
Francja, Monako 2010, 105 min
wyst. Romain Duris, Vanessa Paradis

Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący „heartbreaker” zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki. Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę…

Kocha, lubi, szanuje
reż. Glenn Ficarra, John Requa
USA 2011, 118 min
wyst. Ryan Gosling, Steve Carell, Julianne Moore

W wieku czterdziestu paru lat przesadnie poprawny Cal Weaver wiedzie życie jak z marzeń — ma dobrą pracę, ładny dom, wspaniałe dzieci, a jego żoną jest ukochana z czasów liceum. Ale kiedy Cal dowiaduje się, że żona, Emily, zdradza go i chce rozwodu, jego „idealny” świat rozpada się na kawałki. W dzisiejszym świecie „singli” Calowi, który nie chodził na randki od dziesięcioleci, brakuje obycia. Mężczyzna spędza wolne wieczory samotnie w miejscowym barze i zostaje towarzyszem i uczniem przystojnego kobieciarza — Jacoba Palmera.

Big Love – premierowo
reż. Barbara Białowąs
Polska 2012
wyst. Antoni Pawlicki, Aleksandra Hamkało

Centralne postacie „Big Love” to Emilka i Maciek. Kiedy dziewczyna ma 17 lat poznaje starszego od siebie chłopaka, który wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych wartości. Film wyróżniają odważne sceny miłosne oraz bezkompromisowe ukazywanie współczesnej obyczajowości pokolenia dwudziesto- i trzydziestolatków.

Ceny biletów:
normalny: 25 pln
ulgowy: 22 pln

promocja Axe: bilet w cenie 10 pln dla wszystkich, którzy zgłoszą się w kasach kin z dowodem zakupu produktów Axe. Jeden paragon upoważnia do kupna 2 biletów w cenie 10 pln każdy.

Filmowe Walentynki z Axe odbędą się we wszystkich 24 kinach sieci Multikino.
Wstęp: od 15 lat za okazaniem pisemnej zgody rodziców.


UWAGA!

Mamy do rozdania 2 podwójne darmowe zaproszenia na Filmowe Walentynki z Axe.
Zaproszenie otrzymają dwie pierwsze osoby które napiszą do nas maila.
Prosimy w temacie maila napisać: Filmowe Walentynki z Axe a w mailu wysłanym na adres: redakcja@naszwloclawek podać imię i nazwisko (tylko osoby dorosłe).

ZAPROSZENIA ROZDANE