Opublikowano: śr, Cze 14th, 2017

Festiwal Unihokeja

W dniu 10 czerwca w Sali Zespołu Szkół Elektrycznych odbył się organizowany przez UKS PRESTO  FESTIWAL UNIHOKEJA. W imprezie wzięło udział wraz z seniorami 50 uczestników z trzech szkół: SP 18, SP 20 i reprezentowana przez UKS PRESTO – OSM, która wystawiła dwie drużyny.

Festiwal składał się z trzech części.

Pierwsza,  PRESTO JUNIOR – PRESTO SENIOR, czyli mecz pomiędzy dziećmi, a ich rodzicami, do których dołączyli dziadkowie i starsze rodzeństwo. Tym razem lepsi okazali się SENIORZY, którzy po bardzo emocjonującym meczu wygrali 3:1.

Część druga to konkursy umiejętności unihokejowych. W każdej z czterech konkurencji brało udział 12 zawodników, po trzech z każdej drużyny.

SUPER TECHNIK – czyli sprawdzian umiejętności technicznych wykonywanych na czas. Najlepszym zawodnikiem w tej próbie i tytuł SUPER TECHNNIKA  z czasem 38,11 s. zdobył Bartłomiej Białecki – UKS PRESTO.

SUPER STRZELEC – czyli punktowane strzały do czterech bramek. Można było zdobyć max. 20 punktów. Tytuł ten przypadł Stasiowi Piotrowskiemu – UKS PRESTO, który zdobył 14 punktów.

SUPER ŻONGLER – czyli żonglerka backhandową stroną  kija. Każdy zawodnik miał trzy sumowane próby. Tytuł ten przypadł również Bartłomiejowi Białeckimu, który podbił piłeczkę 303 razy.

MEGA MOC – czyli najsilniejszy, najdalszy strzał. Strzał taki na odległość 19,10 m. oddał i wywalczył tytuł MEGAMOCNEGO Michał Resiak – UKS PRESTO.

Trzecia część to mecz, w którym zawodnicy losowali, w której drużynie zagrają. Drużyny oznaczone kolorami rozegrały między sobą turniej systemem „każdy z każdym” po serii sześciu spotkań najlepsi okazali się POMARAŃCZOWI wygrywając dwa razy i raz remisując, drugie miejsce zajęli ZIELONI raz wygrywając i remisując, trzecie NIEBIESCY – jedno zwycięstwo i czwarta lokatę zajęli CZERWONI, którym nie udało się wygrać meczu. Najważniejsza była jednak dobra zabawa, doskonalenie swoich umiejętności i spędzenie w aktywny sposób sobotniego przedpołudnia ze swoją ulubioną dyscyplina sportową.

Michał Biernacki

MartinezFilm

Informacje

ZUS ostrzega: Uwaga na fałszywe maile

17 października 2019, Możliwość komentowania ZUS ostrzega: Uwaga na fałszywe maile została wyłączona

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

Archiwa