NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

ENEMEF: NOC STEP UP

ENEMEF: Noc Step Up to propozycja nie tylko dla fanów tańca, ale także doskonałej muzyki. Taniec to marzenia. Taniec to przyjaźń. Taniec to miłość. Taniec to widowisko, zabawa i ciężka harówka. Zatańcz z nami na tym ENEMEFie!

W trakcie tego maratonu zostaną pokazane wszystkie cztery części z serii Step Up. Premierowo „Step Up Revolution 3D”, „Step Up 3D”, który powstał przy wykorzystaniu techniki trójwymiarowej dzięki czemu możemy poczuć się jak na parkiecie, „Step Up 2”, który uwodzi doskonałą muzyką, a także „Step Up: Taniec zmysłów”, który dał początek całej serii i jest przebojem porównywanym do kultowego „Dirty Dancing”.

ENEMEF: Noc Step Up
27 lipca, start: godz. 22:00, zakończenie: ok. 5:30 rano

Repertuar:
Step Up Revolution 3D – PREMIEROWO!
Step Up 3D
Step Up 2
Step Up: Taniec zmysłów

Maraton odbędzie się w 24 kinach sieci Multikino:

cennik biletów we Włocławku:

  • 17 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 17 zł każdy
  • 19 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
  • 21 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
  • 22 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
  • 25 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, rozpoczęcie przedsprzedaży w poniedziałek 9 lipca około 12:00. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów: www.enemef.pl.

plan projekcji i kolejność:

kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

więcej informacji:

pod adresem http://www.enemef.pl, www.multikino.pl

ograniczenie wiekowe:
15 lat, osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców.

Wzór zgody:
Ja, [imię i nazwisko prawnego opiekuna], wyrażam zgodę na udział [imię i nazwisko osoby uczestniczącej w maratonie] w wydarzeniu ENEMEF: Noc Step Up w dniu 27 lipca w Multikinie [miasto, nazwa Multikina, np. Multikino Poznań Malta]. Nr dowodu osobistego:…, telefon kontaktowy:…., Podpis:….

informacje o filmach:

Step Up Revolution 3D
Step Up, USA 2012, 100′
reżyseria: Scott Speer
scenariusz: Jenny Mayer
obsada: Stephen Boss, Ryan Guzman, Kathryn McCormick
muzyka: Aaron Zigman

„Step Up Revolution” to nie tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją!

Pochodzą z Miami na Florydzie. Nazywają się „The Mob” i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Grupie przewodzi Sean, który spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Tancerze muszą działać żeby uratować swoje rodzinne strony.

Ta część to najbardziej porywające i dynamiczne widowisko taneczne z całej serii, zapierające dech w piersiach popisy na ulicach Miami, doskonali tancerze i świetna muzyka.

Step Up 3D
Step Up 3D, USA 2010, 107’
reżyseria: John M. Chu
scenariusz: Amy Andelson, Emily Meyer
obsada: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Winson
muzyka: Bear McCreary

„Step Up 3D” to żywiołowe i efektowne sceny taneczne, pomysłowa choreografia, imponujące wykonanie i naprawdę doskonałe efekty 3D.

Luke jest tancerzem ulicznym, jego jedyną rodziną są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich rywali z ekipy House of Samurai. Zbliża się dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy uzupełnią skład jego grupy i zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem a dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć ich miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw…

Kiedy pojawia się muzyka, a bohaterowie zaczynają swoje uliczne popisy taneczne, serce zaczyna bić szybciej, a nogi same ruszają do tańca.

Step Up 2
Step Up 2 the Streets, USA 2008, 98′
reżyseria: Jon Chu
scenariusz: Toni Ann Johnson, Karen Barna
obsada: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam Sevani, Danielle Polanco
muzyka: Missy Elliot, Flo Rida, Pretty Ricky, Danity Kane

Najgorętsze układy taneczne, niesamowita muzyka, porywający film. Najbardziej roztańczony film roku 2008, w którym znajdziesz 200% tańca i 200% najlepszej muzyki m.in. w wykonaniu Missy Elliot, Flo Rida i Danity Kane.

Chase i Andie, to dwójka studentów w Maryland School of Arts, których różni praktycznie wszystko. Ona trafiła tam z konieczności, należy do nielegalnej grupy tanecznej 410 Crew i chce brać udział w największej ulicznej bitwie tanecznej. On jest najpopularniejszym tancerzem w szkole, pupilkiem nauczycieli i bratem nowego dyrektora szkoły. Największym marzeniem Andie jest wygranie w bitwie ulicznych grup tanecznych. Sprawa komplikuje się, kiedy zostaje wyrzucona ze swojej ekipy. Okazuje się, że jedynym sposobem na zrealizowanie jej marzeń będzie współpraca z Chasem i znajomymi z Maryland School of Arts.

Pozornie mogłoby się wydawać, że to kolejna romantyczna opowieść z tańcem w tle, ale „Step Up 2” to przede wszystkim gorący pokaz układów tanecznych i historia z pazurem.

Step Up: Taniec zmysłów
Step Up, USA 2006, 100’
reżyseria: Anne Fletcher
scenariusz: Melisa Rosenberg
obsada: Channing Tatum, Damaine Radcliff, Jenna Dewan, Rachel Griffiths
muzyka: Aaron Zigman

Film został okrzyknięty „Dirty Dancing nowego pokolenia”. To wzruszająca historia miłosna opowiadająca o marzeniach młodych ludzi z różnych warstw społecznych.

Tyler jest młodym chłopakiem, który ma problemy z prawem. Po kolejnym wykroczeniu zostaje skazany na 200 godzin prac społecznych. Ma je spędzić, sprzątając w elitarnej Akademii Muzyki i Tańca. Tam poznaje Norę, dziewczynę z bogatego domu, której życie układa się idealnie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko partnera do dyplomowego występu. Pewnego dnia przypadkiem odkrywa niesamowite zdolności taneczne Tylera. Wspólny występ może spełnić ich życiowe marzenia. Czy połączą ich tylko treningi?

Genialna muzyka i porywający taniec! Podczas filmu można usłyszeć wielkie przeboje w wykonaniu Ciary, Sean Paula czy Kelis!

Multikino