NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Derby Włocławka trampkarzy dla Włocłavii

Trzecią wygraną w czasie zimowych przygotowań zanotował zespół trampkarzy Włocłavii. W derbowym spotkaniu pokonał UKS Lider Włocławek 3:1.Do przerwy wygrywali rywale 1:0. Po zmianie stron Włocłavia już przeważała. Hat-trick w 16 minut zanotował Alan Komorowski. Było to czwarte spotkanie kontrolne trampkarzy, którzy wygrali po raz trzeci.

Lider Włocławek (trener Janusz Piwoński) – Włocłavia (trener Łukasz Szczepkowski) 1:3 (1:0)
1:0 – Dawid Jabłoński (35)
1:1 – Alan Komorowski (52)
1:2 – Alan Komorowski (62)
1:3 – Alan Komorowski (68)

SKŁAD WŁOCŁAVII
I połowa: Leszczyński Boruczkowski, Olszewski, Ryziński, Litka (20’ Garbaliński) Okoński, Urbański, Dmoch, Komorowski (20’ H. Wojciechowski) Sawirski, Gliński (20’ A. Wojciechowski).
II połowa: Zasada Boruczkowski, Olszewski, Ryziński, Litka Okoński, Sawirski, Garbaliński, A. Wojciechowski (50’ H. Wojciechowski) Gliński, Komorowski.