Opublikowano: pt, Gru 14th, 2018

„Cicha noc” – koncert świąteczno – noworoczny

„Cicha noc” – koncert świąteczno – noworoczny – Bobrowiacy w Starej Remizie. 4 stycznia 2019 r.

Klub „Stara Remiza” zaprasza na koncert świąteczno – noworoczny „Cicha noc”. Na naszych gości, za sprawą zespołu Bobrowiacy, czekają niezwykłe doznania artystyczne. Kapela swoją nazwę zawdzięcza małej nadwiślańskiej miejscowości, w której podziwiać można ruiny zamku krzyżackiego. Na warsztat bierze utwory tradycyjne i ludowe, aby, dzięki odświeżonym aranżacjom, nie pozwolić im przycichnąć. W swoim repertuarze zespół posiada nie tylko folklor, lecz także utwory patriotyczne oraz kolędy i pastorałki. Kapelę tworzą uzdolnieni ludzie, którzy kochają muzykę i rozumieją ją w podobny sposób – to w dużym stopniu zasługa więzi rodzinnych i długoletnich przyjaźni. Członkowie zespołu w większości są absolwentami szkół muzycznych.

W skład kapeli wchodzą: Dariusz Kołaczyński, grający na akordeonie muzyk, który w 2013 roku koncertował w Chicago na zaproszenie Polonii, a także występował w Monachium ze światowej sławy klarnecistą, dyrygentem i kompozytorem – Wojciechem Mrozkiem; jego syn Adam Kołaczyński, grający na klawiszach i trąbce, saksofonista Paweł Malinowski, a także Dominik Podolak – klarnecista i Marta Marciniak, grająca na gitarach. Wokalistkami zespołu są Katarzyna Grzegorzewska i Alina Podolak.

Zapraszamy i gwarantujemy pełen emocji i wrażeń koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu tych wspaniałych muzyków!
Wstęp – 12 zł, Karta Dużej Rodziny i Karta Seniora -10,20 , bilety do nabycia w kasie Klubu „Stara Remiza”, CK „Browar B.” i na www.biletyna.pl

4 stycznia, godz. 18.00.
Miejsce: Klub Stara Remiza, ul. Żabia 8.

CK “Browar B.”

MartinezFilm

Informacje

Deser z Kulturą Chilijską

21 stycznia 2019, Możliwość komentowania Deser z Kulturą Chilijską została wyłączona

Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA 23 i 24 stycznia 2019 r.

21 stycznia 2019, Możliwość komentowania Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA 23 i 24 stycznia 2019 r. została wyłączona

Mandat za zabronione spalanie odpadów

19 stycznia 2019, Możliwość komentowania Mandat za zabronione spalanie odpadów została wyłączona

„Muzyka dla smyka!” – warsztaty rodzinne

18 stycznia 2019, Możliwość komentowania „Muzyka dla smyka!” – warsztaty rodzinne została wyłączona

Walentynki z AudioFeels!

17 stycznia 2019, Możliwość komentowania Walentynki z AudioFeels! została wyłączona

Podsumowanie działalności Straży Miejskiej we Włocławku w 2018 roku.

16 stycznia 2019, Możliwość komentowania Podsumowanie działalności Straży Miejskiej we Włocławku w 2018 roku. została wyłączona

Archiwa