NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Cezary Klimczak w Multikinie

Kino Na Obcasach – wyjątkowe spotkania wyłącznie dla Pań

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Podczas lutowego – walentynkowego spotkania wystąpi specjalnie dla Pań CEZARY KLIMCZAK

majowka-w-palacu-bursztynowym-2012015

Dzięki telewizyjnej „Drodze Do Gwiazd” na polskim rynku muzycznym na stale zagościli już Irena Staniek i Jarek Weber, zwycięzcy pierwszej edycji programu. Teraz czas na zwycięzcę drugiej i trzeciej edycji
– oto Cezary Klimczak.

Został laureatem jednocześnie zimowej i wiosennej edycji programu pokonując ścisłym w finale wszystkich konkurentów! Uznanie publiczności zyskał sobie rewelacyjnym wykonaniem utworu „Za młodzi, za starzy” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego.

Zapraszamy wszystkie Panie 5 lutego we wtorek do Kina na Obcasach na pokaz filmu „PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA”.

Opis filmu:
Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom, oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice – Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver).

Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną nieznajomą, Tiffany (Jennifer Lawrence).

Dodatkowo na Panie czeka wiele atrakcyjnych nagród do wygrania w konkursach.

Źródło: Multikino Włocławek