NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny


Rafał Blechacz zagra w naszym regionie. Dedykowany społeczności akademickiej i mieszkańcom naszego regionu recital wybitnego, związanego z naszym regionem pianisty odbędzie się 20 kwietnia w auli głównej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. 40 zaproszeń czeka na zwycięzców konkursu, który uruchomimy 7 kwietnia na portalu Urzędu Marszałkowskiego.

Organizatorami koncertu są Urząd Marszałkowski i UMK. W programie koncertu znajdą się utwory Chopina, Bacha, Mozarta i Claude’a Debussy’ego.

Specjalne pule zaproszeń otrzymają największe uczelnie województwa, a także wszystkie średnie szkoły muzyczne drugiego stopnia (jest ich pięć – w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu). Pozostałe zaproszenia będzie można zdobyć między innymi poprzez udział w konkursach, organizowanych przez regionalne media, a także w dwóch konkursach internetowych, przeprowadzonych za pomocą internetowych portali informacyjnych Urzędu Marszałkowskiego oraz UMK.

Nasz konkurs, w którym rozdamy 40 zaproszeń, uruchomimy na stronie internetowej www.kujawsko-pomorskie.pl 7 kwietnia o 18.00. Wtedy, pod dobrze wyeksponowanym bannerem, pojawią się cztery pytania konkursowe i adres poczty elektronicznej, pod którym oczekiwać będziemy odpowiedzi. Zaproszenia otrzyma 40 osób, które jako pierwsze przyślą e-maile z prawidłowymi odpowiedziami.

Recital Rafała Blechacza, 20 kwietnia w Toruniu, aula główna UMK (w kampusie przy ul. Gagarina); początek o godz. 17.00.

Beata Krzemińska
Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego