NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

bLACKY

Witam czytelników! Osoba którą dzisiaj opiszę to kobieta zajmująca się rapem. Będzie na drugiej mojej płycie.

Jestem bLACKY. Ci to o mnie jeszcze nie słyszeli powinni wiedzieć to że pochodzę z Olsztyna i że jestem matką wspaniałej trójki dzieci. Robieniem muzyki zajęłam się jakoś 4 lata temu, kiedy to dokładnie w moje 33 urodziny rozpieprzyło mi się życie. Jak to zwykle bywa zaufałam zbyt mocno nie tej osobie której powinnam po prostu zakochałam się i dostałam porządnego kopniaka w tyłek, naprawdę porządnego.. na początku Nawet nie myślałam o rapie bardziej chciałam stworzyć coś w stylu r&b ale robiłam sobie powolutku trapowe numery. Smutne bo smutne dałam wtedy teksty bo smutne miałam myśli czułam się zraniona i strasznie nieszczęśliwa. Rap przyszedł z czasem kiedy zaczęłam nagrywać na żywszych bitach, cały czas krążąc wokół r&b, które bez rapu nie ma racji bytu.

Jednak Wtedy jeszcze nie znałam nikogo z podziemia kto zechciałby mi zwrotkę zrobić do tego kawałka ,który próbowałam stworzyć, więc metodą prób i błędów zrobiłam zwrotkę sama.. wyszło jak wyszło ale to mi uświadomiło że potrafię trafiać dobrze w bit, potrafię pisać dobre teksty, i zaczęłam próbować rapu który przecież kocham od zawsze. I tak numer po numerze wrzucałam na kanał kolejne kawałki.

Wreszcie ktoś napisał że całkiem nieźle to brzmi i to mi dało jeszcze większego kopa więc próbowałam dalej.. długo przyszłam drogę żeby umieć to co dzisiaj umiem godzinę siedzenia przy programie ponieważ Mix Mastering zawsze robię sobie sama. No chyba że ktoś chce inaczej ale ta nauka to tylko frajdę mi sprawiła tak naprawdę.. w tym momencie to mogę powiedzieć że nawet dumna z siebie jestem że tyle umiem. Na samym początku, pamiętam, pomagał mi syn, miał wtedy 11 lat,to mój mały mistrz!

I tak robię jak umiem najlepiej, trochę szczerego rapu, teksty zawsze piszę sama, są o mnie, moim życiu, o tym co mam w głowie…
Bo na tym chyba polega rap. A ja jestem szczera aż do bólu!
bLACKY

Irek „Kowal” Kowalewski