Informacje, Policja 15 listopada 2013

Auto skasowane, kierowca w szpitalu, pasażerowie „wyszli cało”

Redakcja: Kujawianin

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Wszystko wskazuje na to, że kierowca jechał za szybko. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala. Pasażerom na szczęście nic poważnego się nie stało.

Volkswagenem passatem podróżowało wczoraj (14.11) pięć osób, mieszkańców Łodzi. W m.Świszewy, po godz.20 doszło do wypadku z udziałem tego auta. Wszystko wskazuje na to, że kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze. Auto uderzyło w drzewo, wywracając się. 21-letni kierowca z obrażeniami kręgosłupa trafił do szpitala. Pozostali pasażerowie nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Policjanci wyjaśniają, jakie były dokładne okoliczności tego wypadku.

KMP Włocławek

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym