Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Wszystko wskazuje na to, że kierowca jechał za szybko. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala. Pasażerom na szczęście nic poważnego się nie stało.



Volkswagenem passatem podróżowało wczoraj (14.11) pięć osób, mieszkańców Łodzi. W m.Świszewy, po godz.20 doszło do wypadku z udziałem tego auta. Wszystko wskazuje na to, że kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze. Auto uderzyło w drzewo, wywracając się. 21-letni kierowca z obrażeniami kręgosłupa trafił do szpitala. Pozostali pasażerowie nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Policjanci wyjaśniają, jakie były dokładne okoliczności tego wypadku.
KMP Włocławek