Twitter

Polecamy.

  • Oblicza Młodej Sztuki VIII w CK "Browar B." 25 czerwca 2021 at 17:00 – 18:00 Centrum Kultury „Browar B.”, Łęgska 28, 87-810 Włocławek, Polska Tegoroczna wystawa jest pokazem talentów uczestników naszych zajęć. Większość prac to odpowiedź na zadania on-line zamieszczane na facebookowym profilu “Browaru B.” w grupie browARTwórcy, która w tym wyjątkowym sezonie artystycznym 2020/2021 skupiała uczestników sekcji plastycznych. Wernisaż odbędzie się 25 czerwca 2021 roku o godz. 17.00 w Galerii "Beczkownia”. Wystawę można zwiedzać do 4 września 2021…
  • „Muzyczne spotkania z ANWILEM” 26 czerwca 2021 at 19:00 – 20:00 Muzeum Diecezjalne, Plac Mikołaja Kopernika 3, 87-800 Włocławek, Polska Na najbliższy koncert Muzeum zaprasza już 26. czerwca o godzinie 19.00. Bilety można odbierać w Muzeum od 22.06 do 25.06 (wtorek-piątek). Podczas Koncertu kameralnego wystąpią: Anna Jeremus-Lewandowska – sopran, Aleksandra Deryng-Jaroń – sopran, Wanda Tomczak – sopran, Magdalena Osterczy – mezzosopran oraz pianiści: Jarosław Domagała i Maciej Domagała. W programie będzie można usłyszeć utwory takich…
19 czerwca 2021

NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Po tegorocznym „odmrożeniu” działań sportowych, żeglarze z YACHT CLUB ANWIL organizują już po raz 23-ci Długodystansowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2021 – memoriał Jerzego Fijki. Mistrzostwa odbędą się w dniach 4 – 5 – 6 czerwca 2021 na wodach jeziora Włocławskiego (Zalew Włocławski) w klasach: T-1, T-2, T-3, MICRO i OPEN Jednokadłubowe.

Otwarcie Mistrzostw odbędzie się w piątek 4 czerwca o godz. 10:00, w siedzibie YCA w Marinie Zarzeczewo. Uroczystość otwarcia, jak i sam program towarzyszący – z wiadomych względów – jest w tym roku również skromny, bo zgodnie z zaleceniami, wiele działań – w tym szczególnie integracyjnych a towarzyszących z reguły takim wydarzeniom, nie odbędzie się. Zastąpią je warsztaty Letniej Szkoły Regatowej, podczas których uczestnicy będą uzupełniać swoją wiedzę z tajników regatowych zmagań od samych mistrzów.

Tradycyjnie Sponsorem Głównym mistrzowskich regat, jest przychylna żeglarstwu polskiemu od wielu lat, czołowa włocławska firma ANWIL S.A. znany w kraju producent m. im. nawozów sztucznych i polichlorku winylu.

W tym roku, po raz kolejny, podczas regat będzie można obserwować kunszt żeglarski wielu bardzo utytułowanych polskich sterników, posiadaczy wielu tytułów – w tym Mistrzów Polski jak i Świata. Tu zobaczyć będzie można m.in. najbardziej aktualnie utytułowanego, bo aż dziewięciokrotnie, Mistrza Świata w klasie MICRO gdańszczanina Piotra Tarnackiego.

YACHT CLUB ANWIL