Twitter

Polecamy.

  • „Wehikuł czasu” nad jeziorem Smętowo w Brześciu Kujawskim. 18 września 2021 at 11:00 – 18:00 18 września br. „Wehikuł czasu” zabierze nas w bardzo odległe czasy, 6500 lat wstecz, do neolitycznej osady pierwszych rolników, nad jezioro Smętowo w Brześciu Kujawskim.
  • Koncert poetycki 16 października 2021 at 19:00 – 20:00 Muzeum Diecezjalne, Plac Mikołaja Kopernika 3, 87-800 Włocławek, Polska Muzeum Diecezjalne we Włocławku zaprasza na kolejne koncerty organizowane w ramach cyklu „Muzyczne spotkania z ANWILEM”.

NaszWłocławek.pl

17 września 2021

NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Akcja “Eskapada” we Włocławskim muzeum

Zapraszamy do Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku w ostatni weekend maja (29-30 maja 2021 r.) na akcję „ESKAPADA. POZNAJ SWÓJ REGION Z PRZEWODNIKIEM”. Jej celem jest propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym, poznawanie atrakcji regionu oraz wszelkiego rodzaju usług przewodnickich.

Zachęcamy do indywidualnego zwiedzania wystaw stałych i czasowych w Muzeum Historii Włocławka, Zbiorach Sztuki we Włocławku, Muzeum Etnograficznym we Włocławku i Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie oraz z przewodnikiem w Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce.

Na stronie www.eskapada-z-przewodnikiem.pl można rejestrować się na poszczególne dni i godziny zwiedzania. Ze względu na sytuację epidemiczną, ilość miejsc jest ograniczona do pięciu osób w grupie. Bilet wstępu w tych dniach to symboliczna złotówka.
Serdecznie zapraszamy!

MZKiD