Twitter

Polecamy.

  • „Wehikuł czasu” nad jeziorem Smętowo w Brześciu Kujawskim. 18 września 2021 at 11:00 – 18:00 18 września br. „Wehikuł czasu” zabierze nas w bardzo odległe czasy, 6500 lat wstecz, do neolitycznej osady pierwszych rolników, nad jezioro Smętowo w Brześciu Kujawskim.
  • Koncert poetycki 16 października 2021 at 19:00 – 20:00 Muzeum Diecezjalne, Plac Mikołaja Kopernika 3, 87-800 Włocławek, Polska Muzeum Diecezjalne we Włocławku zaprasza na kolejne koncerty organizowane w ramach cyklu „Muzyczne spotkania z ANWILEM”.

NaszWłocławek.pl

17 września 2021

NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Agresywny nietrzeźwy.

W dniu 20 lipca br. operator systemu monitoringu wizyjnego miasta w wyniku obserwacji prowadzonej za pomocą kamery usytuowanej przy ulicy Węglowej, zauważył mężczyznę leżącego na ławce. Wysłany na miejsce zgłoszenia patrol podjął czynności służbowe wobec obserwowanego mężczyzny. Z uwagi na to, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, został przewieziony do szpitala w celu przeprowadzenia badania przed umieszczeniem w policyjnej izbie zatrzymań do wytrzeźwienia.

W trakcie oczekiwania na lekarza mężczyzna stał się bardzo agresywny i wulgarny, ubliżał i groził strażnikom miejskim. W trakcie przejazdu ze szpitala do Komendy Miejskiej Policji uszkodził wnętrze radiowozu poprzez zniszczenie pleksiglasowej szyby. 46 latek, mieszkaniec podwłocławskiej miejscowości, pozostał do wytrzeźwienia oraz w celu przeprowadzenia dalszych czynności służbowych związanych z uszkodzeniem pojazdu i stosowania gróźb karalnych wobec funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

SM we Włocławku