Opublikowano: czw, Wrz 13th, 2018

Agresywne zachowanie pod wpływem środków odurzających

W dniu 12 września br. około godz. 12:50 do Dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęła telefoniczna prośba o podjęcie interwencji wobec mężczyzny leżącego na skwerze przy zbiegu ulic Wysokiej i Wienieckiej. Dyżurny do realizacji interwencji zadysponował Patrol Interwencyjny. Po przybyciu na miejsce strażnicy zlokalizowali śpiącego na ławce mężczyznę bez butów. Po dobudzeniu, bez żadnego powodu mężczyzna nagle stał się bardzo agresywny, nie reagował na wydawane polecenia, używał wulgaryzmów oraz próbował bić i kopać. Natychmiast zostały wobec niego zastosowane środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających i nałożone zostały kajdanki na ręce. Po umieszczeniu w pojeździe służbowym strażnicy wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Następnie mężczyzna został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, o dziwo mężczyzna był pod nikłym działaniem alkoholu, bowiem badanie wykazało zaledwie 0,05 ‰ zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Decyzją przybyłego na miejsce lekarza, 20 letni włocławianin został zabrany do szpitala na dalsze badania. Wstępna lekarska ocena wskazywała na zażycie środków odurzających.

W tym samym dniu około godz. 12:45 strażniczki z Patrolu Szkolnego realizujące zadania w rejonie śródmiejskich ulic zauważyły w przy skrzyżowaniu ulic Brzeskiej i Orlej starszą kobietę, która nagle upadła na chodnik. Okazało się, że kobieta doznała urazu nogi i nie mogła o własnych siłach poruszać się. Strażniczki na miejsce wezwały pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala na dalsze badania.

SM we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej

23 maja 2019, Możliwość komentowania Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej została wyłączona

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

21 maja 2019, Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym została wyłączona

Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece

21 maja 2019, Możliwość komentowania Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece została wyłączona

Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala!

21 maja 2019, Możliwość komentowania Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala! została wyłączona

“Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto”

20 maja 2019, Możliwość komentowania “Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto” została wyłączona

Juwenalia 2019

20 maja 2019, Możliwość komentowania Juwenalia 2019 została wyłączona

Archiwa