Opublikowano: czw, Paź 4th, 2018

Agresywna kobieta pod wpływem alkoholu.

W dniu 3 października br. około godz. 21-ej do Dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił zdenerwowany mężczyzna, prosząc o interwencję wobec bardzo agresywnej kobiety na ulicy Wroniej. W trakcie przejazdu na miejsce interwencji strażnicy miejscy z Patrolu Interwencyjnego otrzymali informację, że kobieta przemieściła się w rejon bloku przy ulicy Chopina 32, gdzie weszła do jednego z lokali gastronomicznych, krzykiem,  hałasem i agresywnym zachowaniem zakłócając spokój i porządek publiczny. Strażnicy miejscy zostali przez obsługę poproszeni o pomoc.

Stan kobiety wskazywał na to, że jest pod silnym wpływem alkoholu.  Po ustaleniu danych osobowych okazało się, jest to 26 letnia włocławianka bez stałego miejsca zamieszkania.  W trakcie konwojowania do Komendy Miejskiej Policji i na miejscu, w czasie wykonywanych czynności służbowych, kobieta była w dalszym ciągu bardzo pobudzona, bez przerwy używała wulgaryzmów, opluła strażnika, stosowała również groźby karalne wobec funkcjonariuszy Straży Miejskiej, ponadto wyładowywała swoją agresję kopiąc w wewnętrzne elementy pojazdu służbowego.  Kobieta pozostała do dyspozycji policji w celu wykonania dalszych czynności służbowych w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa.

Opisany przykład zachowania się osoby pod wpływem alkoholu oraz analiza zakończonego we wrześniu br. programu „Zero tolerancji dla nietrzeźwości”,  wskazuje i sytuuje  „Śródmieście”, jako rejon miasta najbardziej zagrożony patologią alkoholową. Ma to również odzwierciedlenie w reakcjach mieszkańców zgłaszających interwencje oraz postulatach kierowanych do naszej jednostki przez lokalnych przedsiębiorców i właścicieli nieruchomości.  W porozumieniu z Komendą Miejską Policji, Komendant Straży Miejskiej polecił dyslokować w rejon ulicy 3 Maja wyznaczone stałe patrole, których zadaniem będzie reagowanie na wszystkie przejawy naruszeń porządku publicznego.

SM we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

„Cicha noc” – koncert świąteczno – noworoczny

14 grudnia 2018, Możliwość komentowania „Cicha noc” – koncert świąteczno – noworoczny została wyłączona

Prezentacja przewodnika “Niemieckie fortyfikacje polowe 1944”

10 grudnia 2018, Możliwość komentowania Prezentacja przewodnika “Niemieckie fortyfikacje polowe 1944” została wyłączona

V Koncert kolęd i pastorałek

9 grudnia 2018, Możliwość komentowania V Koncert kolęd i pastorałek została wyłączona

Promocja debiutanckiego tomiku poetyckiego „I…kropka” Aliny Pakulskie

9 grudnia 2018, Możliwość komentowania Promocja debiutanckiego tomiku poetyckiego „I…kropka” Aliny Pakulskie została wyłączona

“Europejskie makatki kuchenne”

9 grudnia 2018, Możliwość komentowania “Europejskie makatki kuchenne” została wyłączona

„We Włocławku 13 grudnia…”

9 grudnia 2018, Możliwość komentowania „We Włocławku 13 grudnia…” została wyłączona

Archiwa