Opublikowano: czw, Paź 4th, 2018

Agresywna kobieta pod wpływem alkoholu.

W dniu 3 października br. około godz. 21-ej do Dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił zdenerwowany mężczyzna, prosząc o interwencję wobec bardzo agresywnej kobiety na ulicy Wroniej. W trakcie przejazdu na miejsce interwencji strażnicy miejscy z Patrolu Interwencyjnego otrzymali informację, że kobieta przemieściła się w rejon bloku przy ulicy Chopina 32, gdzie weszła do jednego z lokali gastronomicznych, krzykiem,  hałasem i agresywnym zachowaniem zakłócając spokój i porządek publiczny. Strażnicy miejscy zostali przez obsługę poproszeni o pomoc.

Stan kobiety wskazywał na to, że jest pod silnym wpływem alkoholu.  Po ustaleniu danych osobowych okazało się, jest to 26 letnia włocławianka bez stałego miejsca zamieszkania.  W trakcie konwojowania do Komendy Miejskiej Policji i na miejscu, w czasie wykonywanych czynności służbowych, kobieta była w dalszym ciągu bardzo pobudzona, bez przerwy używała wulgaryzmów, opluła strażnika, stosowała również groźby karalne wobec funkcjonariuszy Straży Miejskiej, ponadto wyładowywała swoją agresję kopiąc w wewnętrzne elementy pojazdu służbowego.  Kobieta pozostała do dyspozycji policji w celu wykonania dalszych czynności służbowych w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa.

Opisany przykład zachowania się osoby pod wpływem alkoholu oraz analiza zakończonego we wrześniu br. programu „Zero tolerancji dla nietrzeźwości”,  wskazuje i sytuuje  „Śródmieście”, jako rejon miasta najbardziej zagrożony patologią alkoholową. Ma to również odzwierciedlenie w reakcjach mieszkańców zgłaszających interwencje oraz postulatach kierowanych do naszej jednostki przez lokalnych przedsiębiorców i właścicieli nieruchomości.  W porozumieniu z Komendą Miejską Policji, Komendant Straży Miejskiej polecił dyslokować w rejon ulicy 3 Maja wyznaczone stałe patrole, których zadaniem będzie reagowanie na wszystkie przejawy naruszeń porządku publicznego.

SM we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej

23 maja 2019, Możliwość komentowania Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej została wyłączona

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

21 maja 2019, Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym została wyłączona

Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece

21 maja 2019, Możliwość komentowania Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece została wyłączona

Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala!

21 maja 2019, Możliwość komentowania Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala! została wyłączona

“Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto”

20 maja 2019, Możliwość komentowania “Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto” została wyłączona

Juwenalia 2019

20 maja 2019, Możliwość komentowania Juwenalia 2019 została wyłączona

Archiwa