Opublikowano: czw, Paź 4th, 2018

Agresywna kobieta pod wpływem alkoholu.

W dniu 3 października br. około godz. 21-ej do Dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił zdenerwowany mężczyzna, prosząc o interwencję wobec bardzo agresywnej kobiety na ulicy Wroniej. W trakcie przejazdu na miejsce interwencji strażnicy miejscy z Patrolu Interwencyjnego otrzymali informację, że kobieta przemieściła się w rejon bloku przy ulicy Chopina 32, gdzie weszła do jednego z lokali gastronomicznych, krzykiem,  hałasem i agresywnym zachowaniem zakłócając spokój i porządek publiczny. Strażnicy miejscy zostali przez obsługę poproszeni o pomoc.

Stan kobiety wskazywał na to, że jest pod silnym wpływem alkoholu.  Po ustaleniu danych osobowych okazało się, jest to 26 letnia włocławianka bez stałego miejsca zamieszkania.  W trakcie konwojowania do Komendy Miejskiej Policji i na miejscu, w czasie wykonywanych czynności służbowych, kobieta była w dalszym ciągu bardzo pobudzona, bez przerwy używała wulgaryzmów, opluła strażnika, stosowała również groźby karalne wobec funkcjonariuszy Straży Miejskiej, ponadto wyładowywała swoją agresję kopiąc w wewnętrzne elementy pojazdu służbowego.  Kobieta pozostała do dyspozycji policji w celu wykonania dalszych czynności służbowych w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa.

Opisany przykład zachowania się osoby pod wpływem alkoholu oraz analiza zakończonego we wrześniu br. programu „Zero tolerancji dla nietrzeźwości”,  wskazuje i sytuuje  „Śródmieście”, jako rejon miasta najbardziej zagrożony patologią alkoholową. Ma to również odzwierciedlenie w reakcjach mieszkańców zgłaszających interwencje oraz postulatach kierowanych do naszej jednostki przez lokalnych przedsiębiorców i właścicieli nieruchomości.  W porozumieniu z Komendą Miejską Policji, Komendant Straży Miejskiej polecił dyslokować w rejon ulicy 3 Maja wyznaczone stałe patrole, których zadaniem będzie reagowanie na wszystkie przejawy naruszeń porządku publicznego.

SM we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Z Kolbergiem na szlaku – Odpoczno

16 lutego 2019, Możliwość komentowania Z Kolbergiem na szlaku – Odpoczno została wyłączona

Nieopłacalne spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

15 lutego 2019, Możliwość komentowania Nieopłacalne spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. została wyłączona

Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA 23 i 24 stycznia 2019 r.

14 lutego 2019, Możliwość komentowania Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA 23 i 24 stycznia 2019 r. została wyłączona

Koncert „W klasycznym stylu”

13 lutego 2019, Możliwość komentowania Koncert „W klasycznym stylu” została wyłączona

Nie bądźmy obojętni na bezdomność

24 stycznia 2019, Możliwość komentowania Nie bądźmy obojętni na bezdomność została wyłączona

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego w skutkach pożaru

24 stycznia 2019, Możliwość komentowania Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego w skutkach pożaru została wyłączona

Archiwa