Opublikowano: śr, Lut 20th, 2013

16. edycja Vacuum Tech Futsal Ligi Zakończona

Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka (na zdjęciu) wywalczyła mistrzostwo XVI edycji Vacuum Tech Futsal Ligi.
W decydującym spotkaniu pokonała Extra Punkt 5:3.

16-edycja-vacuum-tech-futsal-ligi-zakonczona-fot-1

Na zakończenie każdy zespół otrzymał puchar, wszyscy uczestnicy miniaturki głównego trofeum, a zawodnicy mistrzowskiej ekipy okolicznościowe medale.
Wyróżnieni zostali także najlepsi strzelcy. Najskuteczniejszy strzelec (Rafał Lisota) otrzymał zaproszenia do Pizza Hut na festiwal pizzy.
Wszystko wręczał Marcin Brzozowski, prezes SKF FUT-SAL i współwłaściciel firmy Vacuum Tech – sponsora tytularnego rozgrywek.

Wyniki

Extra Punkt Meblowy – Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka
3:5 (1:2)
Bramki: Rafał Lisota (17, 25, 39) oraz Marcin Zapiec (7, 36), Robert
Szałański (15), Tomasz Bartczak (30), Artur Piotrowski (35)

Prokpol – Fitness Klub ODNOVA 5:3 (2:1)
Bramki: Krzysztof Jóźwiak (6, 9, 27, 29), Piotr Bartczak (33) – Krzysztof
Marciniak (21, 40), Marek Mielczarek (21)

Cymerman Lipno – Caduceus 0:5

1. Pracownia Psychologiczna 10 27 53-33
2. Extra Punkt Meblowy 10 22 76-45
3. Fitness Klub ODNOVA 10 14 51-48
4. Prokpol 10 13 45-43
5. Cymerman Lipno 10 7 37-38
6. Caduceus 10 3 35-90

Klasyfikacja strzelców (292 goli – 50 zawodników)
Rafał Lisota Extra Punkt Meblowy 44

Arkadiusz Safandowski Prokpol 19
Maciej Serafin Cymerman Lipno 19

Tomasz Bartczak Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 17
Jacek Majewski Fitness Klub ODNOVA 16
Sławomir Musiałkiewicz Caduceus 14
Krzysztof Jóźwiak Prokpol 12
Marcin Zapiec Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 12
Mariusz Kaczmarek Extra Punkt Meblowy 11
Marek Prus Fitness Klub ODNOVA 8
Piotr Linowiecki Extra Punkt Meblowy 7

Artur Piotrowski Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 6
Piotr Szewczyk Fitness Klub ODNOVA 6
Jacek Bergunda Extra Punkt Meblowy 6
Marcin Gołembiewski Caduceus 6

Piotr Wiśniewski Fitness Klub ODNOVA 5
Ireneusz Szylbert Fitness Klub ODNOVA 5
Tomasz Raniszewski Cymerman Lipno 5
Piotr Ostrowski Cymerman Lipno 5

Artur Kochal Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 4
Marek Mielczarek Fitness Klub ODNOVA 4
Marcin Grudziński Caduceus 4

Maciej Nawarski Prokpol 3
Marcin Walaszczyk Prokpol 3
Marcin Piotrowski Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 3
Jarosław Wojtylak Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 3
Radosław Kowalewski Fitness Klub ODNOVA 3
Krzysztof Marciniak Fitness Klub ODNOVA 3
Radosław Rogiewicz Extra Punkt Meblowy 3
Piotr Olszewski Extra Punkt Meblowy 3
Mariusz Kołodziejski Cymerman Lipno 3
Marcin Ostrowski Cymerman Lipno 3
Filip Krzywicki Caduceus 3

Marcin Rutkowski Prokpol 2
Wojciech Wasielewski Prokpol 2
Tomasz Rychnowski Prokpol 2
Robert Frąckowiak Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 2
Mariusz Konwerski Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 2
Robert Szałański Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 2
Rafał Kinasiewicz Caduceus 2

Jacek Szczapiński Prokpol 1
Mateusz Lewandowski Prokpol 1
Zbigniew Glonek Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 1
Maciej Górecki Pracownia Psychologiczna Dominika Kosiorek-Górecka 1
Tomasz Ziółkowski Extra Punkt Meblowy 1
Marcin Wadas Extra Punkt Meblowy 1
Mariusz Piechocki Cymerman Lipno 1
Rafał Wawszczyk Cymerman Lipno 1
Sławomir Janowicz Caduceus 1
Piotr Bartczak Prokpol 1

SKŁADY DRUŻYN

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA DOMINIKA KOSIOREK-GÓRECKA: Sławomir Jaszczak,
Tomasz Konwerski, Mariusz Konwerski, Artur Piotrowski, Marcin Piotrowski,
Tomasz Bartczak, Marcin Zapiec, Jarosław Wojtylak, Zbigniew Glonek, Artur
Kochal, Robert Szałański, Robert Frąckowiak, Maciej Górecki, Radosław
Wuciński, Tomasz Bełkowski.

EXTRA PUNKT MEBLOWY: Tomasz Kaźmierski, Radosław Rogiewicz, Piotr
Olszewski, Piotr Linowiecki, Rafał Lisota, Tomasz Ziółkowski, Jacek
Bergunda, Piotr Wasielewski, Marcin Wadas, Mariusz Kaczmarek.

FITNESS KLUB ODNOVA: Ireneusz Szylbert – Marek Prus, Paweł Chojnacki,
Marek Mielczarek, Radosław Kowalewski, Piotr Szewczyk, Jacek Majewski,
Krzysztof Marciniak, Krzysztof Grzelak, Andrzej Woźniak, Radosław Pawlak,
Piotr Wiśniewski.

PROKPOL: Sebastian Górka – Tomasz Rychnowski, Jacek Szczapiński, Marcin
Walaszczyk, Piotr Bartczak, Piotr Korpalski, Wojciech Wasielewski,
Krzysztof Jóźwiak, Dariusz Kucharzyk, Justyna Polak, Marcin Rutkowski,
Arkadiusz Safandowski, Maciej Nawarski, Mateusz Lewandowski, Artur
Pasiński, Dariusz Gawroński.

CYMERMAN LIPNO: Andrzej Ziemiańczyk, Mariusz Piechocki, Piotr Ostrowski,
Tomasz Raniszewski, Mariusz Kołodziejski, Marcin Dąbrowski, Rafał
Wawszczyk, Marcin Ostrowski, Dariusz Klaban, Maciej Serafin, Radosław
Cymerman.

CADUCEUS: Paweł Bobrowski, Rafał Kinasiewicz, Sławomir Musiałkiewicz,
Marcin Grudziński, Radosław Szymczak, Tomasz Butlewski, Marcin
Gołembiewski, Filip Krzywicki, Jacek Kowalewski, Igor Wypijewski, Jakub
Lisiecki, Artur Szczupakowski, Sławomir Janowicz.

Źródło: Futsal

16-edycja-vacuum-tech-futsal-ligi-zakonczona-fot-2

16-edycja-vacuum-tech-futsal-ligi-zakonczona-fot-3

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa