Transgum Opony pierwszym liderem
W Hali Mistrzów odbyła się 1. kolejka 14 edycji DGS Futsal Ligi.
Pierwszym liderem został zespół Transgum Opony. W najciekawszym spotkaniu inauguracyjnej rundy Cymerman pewnie pokonał DSGS.
Wyniki
Fitness Klub ODNOVA – Transgum Opony 3:10 (0:2), Rafał Lisota (5, 32, 40),
Marcin Walaszczyk (20, 38), Tomasz Rychnowski (33, 34) , Piotr Bartczak
(23), Dariusz Gawroński (29), Jacek Szczapiński (38) – Zbigniew
Kazimierczyk (28), Zbigniew Drożdżewski (30, 39);
Sanitec Koło – Bomilla 7:2 (1:0), Radosław Gawrysiak (20, wolny, 31, 39),
Sławomir Kwaśniewski (24, 30, 36), Zbigniew Glonek (40) – Sławomir
Janowicz(25), Paweł Żebrowski (38);
Cymerman Lipno – DGS SA 5:0 (3:0), Maciej Serafin (9, 17, 30, 35), Mariusz
Kołodziejski (16);
Mecz Invest Development – Extra Punkt Meblowy został przełożony.
1. Transgum Opony 1 3 10-3
2. Sanitec Koło 1 3 7-2
3. Cymerman 1 3 5-0
4. Bomilla 1 0 2-7
5. DGS SA 1 0 0-5
6. FK ODNOVA 1 0 3-10
futsal