Włocławscy policjanci wśród najlepszych podczas zawodów strzeleckich

Policjanci z Włocławka zajęli miejsca na podium podczas zawodów strzeleckich o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy”. Wywalczyli trzecie miejsce zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i w klasyfikacji indywidualnej kobiet. Gratulujemy!

W czwartek (29.03.18) na strzelnicy policyjnej w Bydgoszczy odbyły się zawody strzeleckie o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. Wzięło w nich udział 66 policjantów z garnizonu kujawsko-pomorskiego, w tym również z Włocławka. Naszą jednostkę reprezentowali funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego: sierż. Katarzyna Jaworska, mł. asp. Marcin Lewandowski i sierż. szt. Łukasz Sztubecki.
Rozegrane zostały dwie konkurencje, podczas których zawodnicy musieli wykazać się celnością i szybkością. Nasi policjanci uzyskali jedne z najlepszych wyników i zajęli miejsca na podium. Wywalczyli trzecie miejsce zarówno jako drużyna, a także w klasyfikacji indywidualnej kobiet, gdzie bardzo dobre wyniki uzyskała nasza koleżanka.
Nagrody i puchary wręczył zwycięzcom Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. Również Komendant Miejski Policji we Włocławku insp. Marcin Zaleśkiewicz pogratulował naszej drużynie wspaniałych wyników.