Opublikowano: śr, Mar 1st, 2017

„Wkręć się w reklamę”

21 marca 2017 roku, w godz. 9:00 – 13:00, Zespół Szkół Technicznych we Włocławku organizuje konferencję naukową pt. „Wkręć się w reklamę” skierowaną do gimnazjalistów. Będzie się ona składała z dwóch części: wykładowej oraz warsztatowej. Ma ona na celu promocję kierunku kształcenia jakim jest technik organizacji reklamy.

Po raz trzeci Zespół Szkół Technicznych we Włocławku przygotowuje konferencję naukową pt. „Wkręć się w reklamę”. Jak co roku, szkole udało się nawiązać współpracę z przedstawicielami firm, którzy pomogli w realizacji ciekawych wykładów oraz zajęć warsztatowych. Tegorocznymi prelegentami będą: Anna Sołoninko (Wodociąg Marecki w Warszawie), Adrian Fałkowski (Artison z Wąbrzeźna), Galeria Rusz z Torunia.

Warsztaty praktyczne obejmują tworzenie przypinek za pomocą button makera, sublimację, animację poklatkową, tworzenie toreb reklamowych, przygotowywanie plakatów reklamowych, a także zajęcia posługiwania się techniką reliefową zorganizowane przy współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej oraz pokazy informatyczne, warsztaty tworzenia robotów, biżuterii, jak również pokazy chemiczne.

Zainteresowani proszeni są o rejestrację pod numer telefonu: 54 232-29-74 do dnia 16.03.2017. Decyduje kolejność zgłoszeń. Grupy warsztatowe mogą składać się z około  20 osób. Więcej informacji pod nr. 505027856

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa