Turniej piłki siatkowej „Dwójka z Trampoliną”

Turniej piłki siatkowej „Dwójka z Trampoliną”, już na stałe wpisuje się wspólną historie Stowarzyszenia „Trampolina dla Polski”, Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2 im. Ks. Jerzego Popiełuszki, bowiem już po raz drugi (25.02.2015) odbył się właśnie tenże turniej.

Zainteresowanie turniejem było bardzo duże o czym świadczy szybko zapełniona lista drużyn. Zawody „stały” na wysokim poziomie. Można rzec, że poszczególne pojedynki były ciekawsze niż nie jedno zawodowe spotkanie.

Jak przystało na turniej trzeba było wyłonić najlepsze drużyny. Tak, więc III miejsce zajęła drużyna YOUNG TEAM, II miejsce HALBANK, natomiast zwycięzcą tegorocznego turnieju została drużyna PEPERBOL.

Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszą siatkarką została Aleksandra Wyczałkowska, a najlepszym siatkarzem Michał Biliński serdecznie gratulujemy.

Medale, statuetki i nagrody wręczali: p. Aneta Konopczyńska z Biura Turystyki i Sportu Urzędu Miasta Włocławka oraz p. Marek Wódecki – dyrektor gimnazjum nr 2 im. Ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławek.