Opublikowano: czw, Kwi 20th, 2017

Szkolenie w ZUS

Inspektorat ZUS we Włocławku zaprasza na bezpłatne szkolenia, które odbędą się 24 i 27 kwietnia w siedzibie Inspektoratu  przy ul. Płockiej 167, sala 104.

24 kwietnia o godz. 10:00 tematem szkolenia będzie Własna firma-ważne informacje dla osób, które chcą rozpocząć pozarolniczą działalność gospodarczą. W trakcie szkolenia omówiona zostanie tematyka dotycząca: zasad zgłaszania do ubezpieczeń, składania oraz wypełniania i korygowania dokumentacji ubezpieczeniowej, zasad rozliczania i opłacania składek na ubezpieczenia.

27 kwietnia o godz. 10:00 tematem szkolenia będzie Interaktywny Płatnik Plus-funkcjonalności i zmiany w programie.  Na szkolenie obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie Inspektoratu pod nr tel. 54 23 07 204. Podczas szkolenia zostaną przedstawione m.in. sposoby sporządzania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych z zastosowaniem zasad weryfikacji Interaktywnego Płatnika Plus (IPP).

Z kolei 24 kwietnia w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Inspektoratu odbędą się Drzwi otwarte nt.: Jakość danych a rozliczenie konta. Podczas indywidualnych konsultacji zainteresowane osoby będą mogły  zasięgnąć informacji w zakresie: wpływu korekt DRA na rozliczenie konta, form opłacania składek, zasad wypełniania dokumentów płatniczych.

ZUS

Archiwa