Opublikowano: pon, Mar 13th, 2017

Sensacyjne motory w Kuli Śmierci we Włocławku

Cyrk Zalewski zaprasza mieszkańców Włocławka na niecodzienne widowisko, którego częścią będzie pokaz motorów w kuli śmierci. Team „motocrossowców” z Brazylii  zachwyca energią, precyzją i widowiskowością. To zdecydowanie pokaz dla widzów o mocnych nerwach.

Show Zalewskich we Włocławku odbędzie się 26 marca pod wspaniałym namiotem widowiskowym u zbiegu ulic Kaliskiej i Broniewskiego. Włocławianie będą mieli do wyboru dwa spektakle: o godzinie 14.00 i 17.00.

Sensacyjne show z Brazylii zachwycało już widzów na cały świecie. Teraz można zobaczyć je w Polsce. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaki proponuje Cyrk Zalewski.

Oprócz tego widzowie zobaczą także: wspaniały pokaz woltyżerki, niezwykle inteligentne i zabawe pieski, wspaniałe paugi, wielbłądy i konie. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie między innymi zachwycające akrobacje na szarfach i porywający pokaz akrobacji na… krzesłach. Dzieci i dorosłych bawił zaś będzie w oryginalnym stylu niesamowity clown RiCO.

Tomasz Kamyk

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa