Opublikowano: śr, Kwi 3rd, 2013

Pijany kierowca sprawcą wypadku

Pijany kierowca spowodował wypadek. Ranna pasażerka trafiła do szpitala. Sprawcy może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (2.04) około godz.19 włocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, który wydarzył się w m.Borzymowice. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca volkswagena transportera na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w lampę oświetleniową. Autem podróżowały trzy osoby, 59-letni kierowca oraz dwoje pasażerów, mężczyzna l.43 i 47-letnia kobieta. Niestety okazało się, że wszyscy byli pijani. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że kierowca miał przeszło 1,7 promila. Pasażerka auta na skutek wypadku odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Teraz sprawcy wypadku może grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

borzymowice-wypadek-03-04-2013

Do drugiego z wypadków doszło w m.Antoniewo tuż przed północą. W tym przypadku wszystko wskazuje na to, że kierowca peugeota nie dostosował prędkości do warunków jazdy, uderzył w tył ciężarowej scanii a następnie barierkę ochronną. 45-letni kierowca peugeota z obrażeniami trafił do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

antoniewo-wypadek-02-04-2013

Źródło: KMP Włocławek

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa