NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Na czele dwie drużyny z identycznym dorobkiem punktów i setów.

Przedostatnia kolejka spotkań Mistrzostw Włocławka Nauczycieli w minisiatkówce czteroosobowej, zorganizowanych przez NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej przyniosła zwycięstwa gościom.

na-czele-dwie-druzyny-z-identycznym-dorobkiem-punktow-i-setow_1

na-czele-dwie-druzyny-z-identycznym-dorobkiem-punktow-i-setow_2

W pierwszym meczu wyżej sklasyfikowany w tabeli team ZST niespodziewanie przegrał z ZSP Nasiegniewo 0:3 (-23,-22,-19). Dwa pierwsze sety miały identyczny przebieg. Bardzo często na tablicy utrzymywał się wynik remisowy. Dopiero w końcówkach tych partii szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili przyjezdni, którzy od początku trzeciej odsłony prowadzili i nie dali już sobie wydrzeć zwycięstwa.

W drugim spotkaniu drugi zespół Chemika przegrał z Ekonomikiem 0:3 (-15,-20,-17). Pierwszy i trzeci set tego meczu bez historii. Od pierwszej zagrywki drugiej partii niespodziewanie dominowali gospodarze. Prowadzili już 11:7 i 17:11. Od tego momentu zawodnicy z ul. Bukowej rozpoczęli odrabianie strat i również zwycięsko zakończyli tę odsłonę.

W spotkaniu zaległym ZSP Nasiegniewo przegrał z SP 23 1:3 (23,-15,-13,-14).