Opublikowano: pt, Cze 29th, 2018

Kreatywne Wakacje

KREATYWNE WAKACJE 4. Propozycja letniego wypoczynku dla dzieci. Trwają zapisy!

Fundacja na Rzecz Rozwoju  Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza w lipcu najmłodszych Włocławian na czwartą edycję Kreatywnych Wakacji. W programie przedsięwzięcia znajdą się m.in. gry planszowe, warsztaty edukacyjne, ćwiczenia sportowe, zajęcia popularyzujące zdrowy styl życia w ramach warsztatów Mały Doktorek na wakacjach, wycieczka do Aeroklubu Włocławskiego i do Nadleśnictwa Włocławek zakończona ogniskiem.

Aby umożliwić uczestnictwo jak największej liczbie dzieci, utworzone będą 3 grupy wiekowe – 1 grupa dzieci  w wieku klas I-II szkoły podstawowej, 1 grupa dzieci w wieku klasy III-IV szkoły podstawowej, 1 grupa dzieci w wieku klasy V-VI szkoły podstawowej. Każda grupa liczy do 15 osób. Każda z ww. grup uczestniczy w tygodniowych Kreatywnych Wakacjach i ma ten sam program ułożony od poniedziałku do piątku, w tych samych blokach tematycznych.

Zajęcia mają charakter interdyscyplinarny, rozwijający wiele umiejętności młodego człowieka. Przeciwdziałają nudzie i destrukcyjnemu spędzaniu czasu wolnego tylko przed ekranem komputera lub telewizora.

Projekt Kreatywne Wakacje współfinansowane jest przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Zajęcia przeprowadzone zostaną w od 9 do 27 lipca 2018 roku. Udział w Kreatywnych Wakacjach jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 5 lipca 2018 roku lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

Informacje o programie Kreatywnych Wakacji 4 i zapisy:

www.fundacjavladislawia.pl  tel. 660 457 526, fundacja@ksw.wloclawek.pl

KSW we Włocławku

Informacje

Toaleta to nie śmietnik!

20 lipca 2018, Możliwość komentowania Toaleta to nie śmietnik! została wyłączona

LPP zainwestuje 400 mln złotych w budowę nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Brześciu Kujawskim

19 lipca 2018, Możliwość komentowania LPP zainwestuje 400 mln złotych w budowę nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Brześciu Kujawskim została wyłączona

Bezpłatne Pogotowie Maturalne 2018 w PWSZ we Włocławku

19 lipca 2018, Możliwość komentowania Bezpłatne Pogotowie Maturalne 2018 w PWSZ we Włocławku została wyłączona

Chór Canto Zespołu Szkół Muzycznych z Włocławka zaśpiewał w Sejmie RP 05.07.2018

18 lipca 2018, Możliwość komentowania Chór Canto Zespołu Szkół Muzycznych z Włocławka zaśpiewał w Sejmie RP 05.07.2018 została wyłączona

52 urodziny ANWILU okazją do podróży w czasie

17 lipca 2018, Możliwość komentowania 52 urodziny ANWILU okazją do podróży w czasie została wyłączona

Dzielnicowi zatrzymali mężczyzn, którzy nielegalnie łowili ryby na Wiśle

17 lipca 2018, Możliwość komentowania Dzielnicowi zatrzymali mężczyzn, którzy nielegalnie łowili ryby na Wiśle została wyłączona

Archiwa