Opublikowano: pon, Maj 8th, 2017

Koncert pieśni maryjnych w Muzeum Diecezjalnym

13 maja br. o godz. 19.15, w auli naszego muzeum odbędzie się koncert „Królowo Polski módl się za nami”. Wystąpią młode adeptki sztuki: Joanna Słowińska – mezzosopran i Aleksandra Wypych – fortepian. W programie m.in.: „Ave Maria” M. Lorenca, F. Schuberta, G. Cacciniego, „Dignare, o Domine”, J.F. Handel, „Vergin tutto amor” F. Durante, pieśni maryjne, np. „Z dawna Polski Tyś królową” i wiele innych utworów oraz recytacje.

Wykonawcy:

Joanna Słowińska – Absolwentka Ogniska Muzycznego we Włocławku w klasie fortepianu, uczennica PSM II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu w klasie śpiewu solowego, studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Aleksandra Wypych – Absolwentka PSM II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu w klasie fortepianu studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zapraszamy na koncert. Wstęp wolny.

Włocławskie Muzeum Diecezjalne

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa