Opublikowano: czw, Maj 18th, 2017

„Fabryka firm – zostań swoim szefem”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza zainteresowanych wsparciem z Funduszy Europejskich na założenie własnej działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 31 maja 2017r.

w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku, ul. Toruńska 30, sala konferencyjna.

Rozpoczynają się nabory do nowych projektów, w ramach których można uzyskać wsparcie na założenie własnej firmy. Projekty oferują dotację oraz dodatkowe wsparcie pomostowe i szkolenia dla niepracujących osób 30+.

Na spotkaniu kompleksowo omówione zostaną wszystkie dostępne na założenie działalności formy wsparcia. Kto może skorzystać z dotacji a kto z pożyczki. Jakie warunki trzeba spełnić i jakie przygotować dokumenty. Każdy będzie się mógł dowiedzieć na co można przeznaczyć środki  jak je rozliczyć.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firm, które udzielać będą wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, działania 8.3 Wsparcie przedsiębiorczości i samozatrudnienia w regionie, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego. Przewidujemy też konsultacje indywidualne. Będzie więc na miejscu możliwość przedyskutowania pomysłu z realizatorami projektów.

Więcej informacji o spotkaniu oraz program dostępne są tutaj.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego pod powyższym linkiem lub pod numerami telefonów 54 235 67 21, 797 304 126.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich mieści się we Włocławku, ul. Bechiego 2. U nas można się dowiedzieć o środkach europejskich dla firm, osób indywidualnych np. na szkolenia, staże, żłobki, wsparciu dla gmin i innych instytucji publicznych. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działa w ramach ogólnopolskiej sieci nadzorowanej przez Ministerstwo Rozwoju. Na bieżąco śledzimy informacje o naborach do projektów, konkursach i ich wynikach po to by Państwu przekazywać tę wiedzę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa