Danuta Chylicka i Marcin Chojnicki najlepsi wśród nauczycieli.

W sali gimnastycznej ZS nr 9 we Włocławku odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Włocławka Nauczycieli w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, zorganizowane przez NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.

W gronie kobiet tytuł mistrzowski, po raz pierwszy w historii swoich startów, wywalczyła Danuta Chylicka z SP Czernikowo. Drugą lokatę zajęła, debiutująca w zawodach, Marta Cześnin z ZS nr 9 Włocławek, a brązowy medal zdobyła Karolina Ziółkowska – Bagdzińska z ZS nr 7 Włocławek.

Wśród mężczyzn, tytuł mistrzowski obronił, Marcin Chojnicki z SP Karnkowo. Srebrny medal zdobył Sławomir Golasiński z Domu Dziecka z Lubienia Kujawskiego. Natomiast trzecim tenisistą mistrzostw okazał się Teodor Rogowski z ZSI Włocławek. Na czwartej pozycji uplasował się Sławomir Majewski z ZS nr 10 Włocławek, a piąta lokata przypadła Wojciechowi Jaranowskiemu, przewodniczącemu NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty. Szóstą lokatę zajął Marcin Kubiak z ZST Włocławek, siódmą – Krzysztof Kowalski z ZS nr 3 Włocławek, a ósmy był Włodzimierz Buława z SP 18 Włocławek.