Opublikowano: pon, Lut 6th, 2017

Cugowscy – Zaklęty Krąg. Koncert we Włocławku

17-03-2017 Włocławek Hala Mistrzów Sportu Al. Chopina 8 godzina 19:30

Bilety:
– Kulturairozrywka.pl
– Sieć sklepów Empik
– Biuro Podróży Turysty, ul. Przedmiejska 17
– Sklep Muzyczny Joker, ul. Starodębska 10, tel. 54 231 10 76
– Biletyna.pl
– Kup Bilecik
– tel 77 441 05 33
e-mail bilety@eskander.com.pl

Kup bilet
https://kulturairozrywka.pl/wloclawek-cugowscy-zaklety-krag/wydarzenie/36726

Formacja CUGOWSCY to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów – Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Krzysztof Cugowski jako wybitny polski wokalista od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność, dzięki czemu na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia – obecnie jednego z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt ostatniego półrocza!

Obecnie zespół CUGOWSCY startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Projekt „Zaklęty krąg” wyróżnia się swoją różnorodnością. Podczas koncertów nie zabraknie hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm’n’bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i pełnych rockowej energii wydarzeń 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane koncerty!
Link do zwiastuna trasy: https://www.youtube.com/watch?v=mDHCVRvBoF0

Eskander

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa